اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده SEC را به دلیل تنظیم دارایی های رمزنگاری شده به چالش می کشند

مایک فلود، ویلی نیکل، و سناتور سینتیا لومیس، نمایندگان ایالات متحده، قطعنامه های مشابهی را برای حذف قدرت و تأثیر بولتن حسابداری SEC ارائه کرده اند.

اعضای کنگره ایالات متحده به دنبال لغو بولتن حسابداری 121 (SAB 121) کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هستند که بانک ها را از نگهداری دارایی های ارز دیجیتال مشتریان خود محدود می کند و آنها را ملزم به نگهداری دارایی های سرمایه گذاران خود می کند. مایک فلود، نمایندگان مایک فلود، ویلی نیکل و سناتور سینتیا لومیس قطعنامه‌ای را تحت قانون بررسی کنگره برای لغو SAB 121 SEC در 1 فوریه 2023 ارائه کردند و با این قانون حسابداری را تأیید نکردند و نتیجه گرفتند که این قانون غیرقانونی است، SAB 121 می‌گوید مشتریان بانک دارایی های رمزنگاری شده باید در ترازنامه بانک نگهداری شوند، که ارزش دارایی ها را منعکس می کند و نیاز به حفظ سرمایه در برابر آنها دارد، قانونگذاران ایالات متحده استدلال می کنند که این تمایل بانک های تحت نظارت را برای اقدام کاهش می دهد. عنوان متولی ارزهای دیجیتال خطرات و با دارایی های رمزنگاری شده متفاوت از سایر دارایی ها رفتار می کند.

در نوامبر 2023، چند تن از اعضای کنگره یادداشتی ارسال کردند و از مقامات مالی کلیدی، از جمله رئیس کمیسیون فدرال بیمه سپرده، درخواست کردند تا راهنمایی یا اقدامی ارائه دهند که در آن روشن شود که SAB 121 SEC پس از اداره حسابرسی ایالتی قابل اجرا نیست، GAO به این نتیجه رسید که بررسی کنگره SEC SAB 121 به دنبال نامه ای از لومیس به کنترلر کل ایالات متحده در آگوست 2022 که بر تعیین اینکه آیا معیارهای طبقه بندی بولتن به عنوان یک قاعده تحت قانون بازنگری کنگره مطابقت دارد یا خیر، تأیید شد.

لومیس نگرانی قابل توجهی در مورد اینکه چگونه بولتن SAB 121 SEC می تواند بر حمایت از مصرف کننده تأثیر بگذارد و مانع از محافظت ایمن از دارایی های مالی آمریکا توسط موسسات مالی تحت نظارت خوب شود، ابراز کرد. لومیس در حمایت از این بیانیه از SEC به دلیل صدور SAB 121 بدون مشورت با رگولاتورهای احتیاطی یا طی مراحل اطلاع رسانی و افشا انتقاد کرد و با انتقاد از نظر لازم برای چنین مواردی، تاکید کرد که کنگره باید به عنوان یک کنترل کننده در مواجهه با بیش از حد مقررات عمل کند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا