اخبار ارز دیجیتال

قانون گاوها در بازار بیت کوین؛ خرس ها عقب نشینی کردند

آخرین تحلیل بیت کوین روند مثبت جفت ارز بیت کوین به دلار آمریکا (BTC/USD) را نشان می دهد. بیت کوین در چند ساعت گذشته پس از کاهش فشار نزولی که اوایل امروز بازار را تحت سلطه خود داشت، در یک نوت مثبت معامله شده است. فشار صعودی روی این ارز دیجیتال آنقدر قوی است که حتی توانست آن را به بالای سطح روانی 27000 دلار برساند.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از cryptopolitan، گاوها و خرس ها برای کنترل بازار می جنگند. با این حال، به نظر می رسد که گاوها در حال حاضر بر بازار تسلط دارند. هدف بعدی گاوها 27300 دلار است که اگر به قدرت خود ادامه دهند می توان به آن رسید.

بازار ارز دیجیتال

بیت کوین در حال افزایش است

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت بیت کوین نشان می دهد که خرس ها از ابتدای تجارت امروز کنترل بازار را در دست داشتند. این ارز دیجیتال در ابتدا آستانه 26821 دلار را قبل از اینکه گاوها کنترل کنند، آزمایش کرد. بیت کوین در حال حاضر با قیمت 27119 دلار معامله می شود که امروز حدود 0.54 درصد افزایش یافته است. نمودار روزانه بیت کوین نشان می دهد که گاوها قیمت را بالاتر برده اند و هدف بعدی آنها 27300 دلار است.

عرضه بیت کوین در گردش 19378843 سکه است که نشان دهنده افزایش تقاضا برای آن است. حجم معاملات 24 ساعته این ارز دیجیتال برابر با 6,751,105,494 دلار است و با کاهش 20.45 درصدی نشان دهنده خنثی شدن احساسات سرمایه گذاران است. سرمایه گذاران جدید وارد بازار می شوند و در نتیجه سرمایه گذاری آنها، ارزش بازار بیت کوین افزایش می یابد. در حال حاضر ارزش بازار این ارز دیجیتال 526,235,563,412 دلار برآورد شده و 0.89 درصد افزایش یافته است.

نمودار 1 روزه بیت کویننمودار 1 روزه بیت کوین

میانگین متحرک نمایی 50 روزه و 100 روزه (EMA) نیز بالاتر حرکت می کند، که نشان می دهد که روند صعودی احتمالا برای یک دوره قابل توجه ادامه خواهد داشت. MACD همچنین به نفع گاوها حرکت می کند زیرا خط MACD از خط سیگنال عبور کرده است که نشان دهنده یک متقاطع صعودی است. هیستوگرام ها نیز سبز شده اند که نشان می دهد گاو نر قدرت بیشتری پیدا کرده است. به نظر می رسد که شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه خنثی حرکت می کند زیرا خریداران فعال تر شده اند و این ممکن است RSI را به منطقه فشار خرید سوق دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در نمودار 1 ساعته

نمودار قیمت بیت کوین برای بازه زمانی 1 ساعته نشان می دهد که بازار طی 1 ساعت گذشته در یک روند صعودی شدید قرار داشته است. بازار طبقات و سقف های بالاتری را تشکیل داده است که نشان می دهد گاو نر کنترل بازار را در دست دارد. فشار خرید نیز با شکستن سطح 27000 دلاری بیت کوین افزایش یافت.

نمودار ۱ ساعته بیت کویننمودار ۱ ساعته بیت کوین

یک متقاطع صعودی در اندیکاتور MACD رخ داده است که نشان می دهد گاوها بهتر از خرس ها عمل کرده اند. چنین شرایطی به این معنی است که قیمت از سطوح فعلی عبور می کند. به طور کلی، یک متقاطع صعودی در اندیکاتور MACD یک سیگنال مثبت برای سرمایه گذاران است.

اندیکاتور RSI از سطح 60 عبور کرده و حدود 48.64 است. با افزایش قیمت بیت کوین، اندیکاتور RSI نیز به سطوح بالاتری افزایش می یابد. به طور کلی، اندیکاتور RSI در حال حاضر به سرمایه گذاران سیگنال خرید می دهد. میانگین متحرک نیز به نفع گاوها در حال حرکت است، زیرا EMA 50 بالاتر از EMA 100 است، که به این معنی است که روند صعودی قوی باقی خواهد ماند.

نتیجه تحلیل قیمت بیت کوین

به طور خلاصه، تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که ارز دیجیتال در یک روند صعودی معامله می شود و به نظر می رسد شتاب بیشتری به دست آورده است. گاو نر و خرس برای کنترل بازار می جنگند. با این حال، به نظر می رسد گاوها بر بازار مسلط هستند. قیمت به بالای سطح روانی 27000 دلار رسیده است و خریداران در حال افزایش تقاضای خود برای بیت کوین هستند.

منبع

رمزارز

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا