اخبار وب 3

قراردادهای هوشمند پیشرفته برای توسعه دهندگان وب 3

ارائه‌دهنده زیرساخت Web3 شبکه Phala را راه‌اندازی کرد، یک راه‌حل قرارداد هوشمند پیشرفته برای توسعه‌دهندگان بلاک چین. قرارداد Phat این امکان را برای توسعه دهندگان و سازندگان وب 3 فراهم می کند تا یک قرارداد هوشمند را به تقریباً هر اکوسیستم بلاک چین متصل کنند.
Phat Contract یک برنامه خارج از زنجیره است که در شبکه Phala اجرا می شود. آنها را به هم متصل می کند و به آنها اجازه می دهد تا تعامل موثرتری با دنیای واقعی داشته باشند. قرارداد Phat که برای پر کردن شکاف بین خدمات وب 2 و دنیای وب 3 طراحی شده است، یکپارچگی یکپارچه بین بلاک چین ها را در یک محیط بدون اعتماد امکان پذیر می کند. این به قراردادهای هوشمند اجازه می دهد تا قابلیت های خود را در دنیای خارج از زنجیره گسترش دهند و قراردادهای هوشمند را حتی هوشمندتر کنند. Phat Contract یک راه حل نوآورانه برای اجرای توابع web3، تعامل کارآمد داده های خارج از زنجیره را فراهم می کند و در عین حال اکنون از اطلاعات قابل اطمینان و ایمنی پشتیبانی می کند. راه حل Phala برای افزایش قابل توجه بهره وری توسعه برای توسعه دهنده وب 3 و فعال کردن محاسبات خارج از زنجیره طراحی شده است. قرارداد Phat با ارائه محاسبات تقریباً رایگان، توسعه سریع انواع را تشویق می کند.

قرارداد فات فالا

قرارداد Phat به توسعه دهندگان کمک می کند تا برنامه های نسل بعدی بسازند. این مبتنی بر نسخه بتای بسته Phala است که در اواخر سال 2022 راه اندازی شد و توسط 48 برنامه از جمله Apillon، InvArch، W3A و PrivaDEX استفاده می شود. نسخه اصلی قرارداد Phat پیشرفت های قابل توجهی در بهینه سازی تجربه کاربر ایجاد کرد.

این قرارداد، توانایی استقرار برنامه‌ها بدون نیاز به کدنویسی، کارایی و بهره‌وری استقرار برنامه‌ها را برای توسعه‌دهندگان وب 3 بسیار افزایش می‌دهد. Phat Contracts اجزای از پیش تعریف‌شده (Phat Bricks) و قالب‌های قابل تنظیم (Blueprints) را برای ایجاد یکپارچه برنامه‌های کاربردی ارائه می‌دهد.

قرارداد Phat پیشرفت های قابل توجهی را برای توسعه دهندگان وب 3 به ارمغان می آورد!

Phat Contract یک LensAPI Oracle Blueprint قابل تنظیم را راه اندازی می کند که نیازی به کدنویسی ندارد. این بدان معناست که کاربران به راحتی می توانند اوراکل را مطابق با نیاز خود شخصی سازی کنند. قرارداد Phat توانایی اتصال هر API از وب 2 به دنیای وب 3 را درک می کند. کاربران می توانند منتظر ادغام قرارداد Phat Oracle و برنامه های کاربردی قدرتمند بدون کد باشند.
Phat Contract سناریوهای استقرار مختلفی را برای سرویس دهی به کاربران مختلف ارائه می دهد. مبتدیان می توانند مستقیماً برنامه ها را با استفاده از طرح های از پیش تعریف شده ایجاد کنند و به راحتی و بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی از آن لذت ببرند. کاربران پیشرفته که معمولاً تجربه جدی در نوشتن قراردادهای هوشمند و درک اولیه Rust دارند، می توانند قراردادها را بر اساس نیازهای خود سفارشی کنند.
قرارداد Phat به قراردادهای هوشمند اجازه می دهد تا کدهای معمولی را در زبان هایی مانند جاوا اسکریپت، تایپ اسکریپت و Rust اجرا کنند. این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا وظایف آشنای web2 را انجام دهند، مانند فراخوانی APIها و اجرای کد بر اساس داده‌های برگشتی. برنامه های نوآورانه را از طریق قرارداد Phat بسازید، توسعه دهندگان همچنین می توانند برای کمک هزینه در برنامه Phala Builder درخواست دهند.

قرارداد Phat

قرارداد Phat Phala قراردادهای هوشمند را به ابزاری قدرتمند برای خودکارسازی تراکنش‌ها، تمرکززدایی سیستم‌ها و بازگرداندن اعتماد در حین برقراری ارتباط با شبکه‌های خارج از زنجیره تبدیل می‌کند.

شبکه فالا یک زیرساخت محاسباتی غیرمتمرکز خارج از زنجیره است. با مدل برنامه نویسی خارج از زنجیره خود، قرارداد Phat در حال اجرا در شبکه Phala به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا قراردادهای هوشمند را حتی هوشمندتر کنند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا