اخبار وب 3

قهرمانان آینده سیاره‌های دیجیتال Web3 آسیا با BUIDL Asia و ETH سئول 2024

ایجاد یک جامعه پر جنب و جوش با توجه به غول های صنعت و ارائه بحث های پیشرفته برای شکل دادن به آن آسیا سئول، 06 ژانویه 2024 – کریپتوپلنت (که قبلا به عنوان کریپتو سئول شناخته می شد)، تیم پیشرو جامعه سازی در کره جنوبی، پنجمین دوره BUIDL Asia Week از 27 تا 31 مارس 2024 اعلام شد.
رویداد امسال، رویاپردازان، توسعه‌دهندگان و نوآوران را از سراسر فضای Web3 گرد هم می‌آورد تا جامعه BUIDL را رشد داده و موقعیت کره جنوبی را به‌عنوان یک نیروگاه جهانی ارزهای دیجیتال تقویت کند. متحد می کند

“ما هیجان زده هستیم که جامعه جهانی Web3 را دوباره با BUIDL Asia و ETH Seoul به آسیا بیاوریم و فرهنگ همکاری بین این دو را برای تحولات متحول کننده و فراگیر در فضا تقویت کنیم.” “آسیا یک نیروی چند بعدی برای توسعه Web3 است و ما در اریکا کانگ، مدیر عامل و بنیانگذار Kryptoplanet گفت: اینجا برای جلب توجه سازندگان، شرکت ها و کاربران در منطقه است.

BUIDL Asia از 27 تا 28 مارس در هتل Signiel برگزار می شود و پروژه ها و سخنرانان در اکوسیستم های مختلف مانند Ethereum، NEAR، و Cosmos گرد هم می آید تا تجربه ای متنوع و مشترک ایجاد کند.

این رویداد دو روزه شامل سخنرانی‌های کلیدی، پنل‌ها و کارگاه‌های آموزشی با موضوعات داغی مانند همگرایی خواهد بود. و بلاک چین، انتزاع زنجیره ای، صحنه نظارتی آسیا، حاکمیت DAO و موارد دیگر را نگه دارید. علاوه بر این، این رویداد همچنین دارای یک گوشه شغلی اختصاصی برای تسهیل ارتباط بین متخصصان واجد شرایط Web3 آینده در آسیا و پروژه‌های نوآورانه است و فرصت‌های بیشتری را در آنها را فراهم می کند.

ETH سئول 29-31 مارس در مقر کارگاه ها و هکاتون های مختلفی را با تمرکز بر اکوسیستم اتریوم برگزار و میزبانی می کند. شرکت کنندگان از کارشناسان در مورد موضوعاتی از فناوری دانش صفر، مقیاس پذیری L1 تا L2، مدولار بودن بلاک چین و موارد دیگر می شنوند.

شرکت کنندگان صحبت های ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، ایلیا پولوسوکین، بنیانگذار اتریوم را خواهند شنید.
NEAR Currency، یکی از بنیانگذاران اسکرول، سندی پنگ، مدیر ارشد استراتژی بنیاد سولانا، آستین فیدرا، مدیر عامل Celestia، نیک وایت، مؤسس آزمایشگاه Aptos، Mo Sheik و بسیاری از پروژه های برجسته Web3 در سراسر جهان در هر دو رویداد
BUIDL Asia به عنوان بزرگترین کنفرانس رمزنگاری متمرکز بر جامعه در آسیا شناخته می شود که فداکاری جمعی سفیران محلی در نمایش جامعه بلاک چین پر جنب و جوش کره را به نمایش می گذارد.
برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه رویداد و ترکیب بلندگوها، لطفاً از BUIDL Asia 2024 و ETH Seoul 2024 بازدید کنید.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا