اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین به بالای 45000 دلار رسید، چند روز قبل از تایید احتمالی ETF

بیت کوین برای اولین بار در دو سال اخیر بالای 45000 دلار معامله شد، زیرا بازار برای تایید احتمالی اولین ETF بیت کوین در ایالات متحده آماده می شود.

طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت بیت‌کوین برای اولین بار در نزدیک به دو سال گذشته از ۴۵۰۰۰ دلار فراتر رفت، زیرا بازار برای تایید گسترده ساعات کاری صندوق قابل معامله در بورس (ETF) و ۱۷۰ درصد در سال گذشته آماده می‌شود.

بیت کوین بالاتر از هر قیمتی است که در سال 2023 به دست آمده است، و تنها دو روز پس از شروع سال 2024، بالاترین قیمت را برای دارایی نشان می دهد. اقدام قیمت بیت کوین در حالی انجام می شود که بازار آماده می شود تا SEC به طور بالقوه یک یا بیش از 14 درخواست معلق را برای یک یا بیشتر تایید کند. محصول بیت کوین ETF در حال حاضر در انتظار تصمیم تنظیم کننده است. آخرین باری که بیت کوین بالای 45000 دلار معامله شد تقریباً 20 بود ماه گذشته در 5 آوریل 2022 بود که بیت کوین روز را با 45241 دلار بسته و سپس وارد بازار نزولی پایدار شد که شاهد قیمت بیت کوین بود. طبق داده های TradingView به 15600 دلار کاهش می یابد.

مفسران بازار در مورد تأثیر احتمالی تأیید ETF بر قیمت بیت کوین در کوتاه مدت اختلاف نظر دارند، تحلیلگران در پلت فرم معاملاتی گزینه های رمزنگاری می گویند که به دلیل نوسانات ضمنی، بیت کوین در روز تأیید افزایش قابل توجهی را تجربه نخواهد کرد. در گزینه های کاهش بیت کوین، معامله گران X نظر متفاوتی دارند، اسکات ملکور به 925000 دنبال کننده خود گفت که بیت کوین در حال حاضر پس از یک ماه تثبیت با قیمت های حدود 40000 دلار، در حال تشکیل یک پلت فرم صعودی است.

ملکور پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین در روزهای پس از تایید احتمالی SEC می‌تواند تا 54000 دلار افزایش یابد، در حالی که گابور گورباخس، مشاور VanEck پیش‌بینی کرد که روزهای اولیه ETF بیت‌کوین با استانداردهای گسترده‌تر بازار فراموش‌شدنی خواهد بود. درطول چند سال آینده.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا