اخبار ارز دیجیتال

لایحه سنگاپور بررسی دقیق محصولات مالی ارز دیجیتال را افزایش می دهد

مقامات پولی سنگاپور ممکن است دستورالعمل های کتبی را در مورد انجام تجارت ثبت نشده بین چندین حوزه قضایی جدید صادر کند.

به مرجع پولی سنگاپور (MAS) تحت لایحه ای در پارلمان این کشور اختیارات گسترده ای داده خواهد شد، تغییراتی که در صورت تصویب می تواند به طور قابل توجهی بر شرکت های رمزنگاری تأثیر بگذارد، از جمله مقرراتی در قانون مؤسسات مالی 2024 که به MAS اختیاراتی برای صدور دستورالعمل به خدمات بازار سرمایه می دهد. دارندگان مجوز (دارندگان CMSL) که تجارت غیرقانونی انجام می دهند.

این لایحه بیان می‌کند که دارندگان CMSL می‌توانند محصولات غیرقانونی را ارائه دهند که می‌تواند با مراجعه به بیت‌کوین خطر آلودگی فعالیت‌های تحت نظارت آنها را ایجاد کند. نمایندگان تراکنش‌های غیرقانونی انجام می‌دهند، صرافی‌های ارز دیجیتال می‌توانند دارندگان CMSL و همچنین مجاز توسط یک موسسه پرداخت اصلی (MPI) باشند.

MAS در ماه نوامبر مجموعه ای از اقدامات را برای جلوگیری از گمانه زنی های سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال معرفی کرد، همچنین چارچوب نظارتی خود را برای استیبل کوین ها در ماه آگوست اصلاح کرد، پس از آن Circle و Ripple مجوزهای MPI را دریافت کردند و تعداد کل دارندگان مجوز را افزایش دادند. با رساندن آن به بیش از دوجین، Paxos تأیید شد که یک استیبل کوین USD در ماه نوامبر منتشر کند، در حالی که MAS نیز به طور فعال در حال بررسی توکن‌سازی تحت پروژه Guardian است.

سایر مفاد این لایحه به MAS اجازه می دهد افراد را مجبور به شرکت در مصاحبه ها و ارائه اظهارات کتبی کند، به MAS اجازه می دهد بدون مجوز وارد اماکن شود و احکام دادگاه را برای توقیف مدارک دریافت کند، و به آژانس اجازه می دهد نمایندگان تعیین شده از مقامات نظارتی خارجی را تأیید کند که موسسات مالی سنگاپور را بازرسی می کنند. .

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا