اخبار ارز دیجیتال

لایحه نیوجرسی فروش ارز دیجیتال به سرمایه گذاران نهادی را به یک امنیت تبدیل می کند

این لایحه مکمل لایحه‌ای است که قبلاً روی میز فرماندار قرار دارد و دارایی‌های دیجیتالی را که افراد در اختیار دارند، تنظیم می‌کند.

مجمع عمومی نیوجرسی ممکن است لایحه‌ای را بررسی کند که براساس لایحه‌ای که توسط نماینده هرب کاناوی جونیور معرفی شده است، تصمیم می‌گیرد که چه زمانی یک دارایی دیجیتال یا ارز مجازی یک امنیت طبق قوانین ایالتی است، همه ارزهای مجازی صادر شده و به سرمایه‌گذاران نهادی فروخته می‌شوند. دموکرات معرفی شده در 29 نوامبر در ایالت نیوجرسی آمریکا یک امنیت محسوب می شود و طبق متن مختصر این لایحه، این قانون مکمل قانون یکنواخت اوراق بهادار نیوجرسی است که در حال حاضر برای ارز مجازی یا دیجیتال اعمال نمی شود. یا ارز دیجیتال اینطور نیست.

این لایحه فقط برای سرمایه گذاران نهادی اعمال می شود که به عنوان شرکت یا سازمانی تعریف می شود که از طرف افراد دیگر پول سرمایه گذاری می کند و مشخص می کند که استیبل کوین ها می توانند به عنوان ارزهای مجازی توسط تنظیم کننده های اوراق بهادار دولتی تعیین شوند. ، این لایحه فقط برای معاملات تحت قانون نیوجرسی اعمال می شود و بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار فدرال تأثیر نخواهد گذاشت. دو لایحه دیگر در نیوجرسی در حال بررسی است که بر کریپتو نیز تأثیر می گذارد، قانون مقررات ارز مجازی و بلاک چین. این دارایی‌های دیجیتال مصرف‌کننده و سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز را پیش‌بینی می‌کند که اخیراً توسط قانون‌گذاری نیوجرسی تصویب شده و در حال حاضر منتظر اقدام فرماندار هستند.

علاوه بر این، قانون دارایی‌های دیجیتال و فناوری بلاک چین، ادارات خزانه‌داری ایالتی را ملزم می‌کند تا یک پلتفرم پرداخت دیجیتالی را برای مشاغل مورد تأیید دولتی که به خدمات مالی سنتی دسترسی ندارند و باید بر اساس پول نقد یا چند نقدی کار کنند، ایجاد کنند. از یک ارز مجازی متصل به دلار آمریکا استفاده می کند و حسابرسی، انطباق و پرداخت مالیات محلی را تسهیل می کند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا