اخبار ارز دیجیتال

لایحه ویرجینیا ایالات متحده به دنبال کارگروه تحقیقات بلاک چین کریپتو است

پیش نویس فعلی لایحه 339 سنا اصلاحیه ای است بر نسخه اصلی لایحه ارائه شده در ژانویه.

قانونگذاران ایالات متحده در ایالت ویرجینیا ایجاد یک کارگروه برای بررسی فناوری بلاک چین، استخراج دارایی های دیجیتال و ارزهای دیجیتال را پیشنهاد کردند، این پیشنهاد به عنوان یک لایحه سنا در 5 فوریه، لایحه 339 سنا (SB339) معرفی شد که توسط کمیته سنا پیشنهاد شده است. بازرگانی و کار به دفتر مؤسسات مالی کمیسیون دولتی اجازه می دهد تا یک کارگروه برای مطالعه و ارائه توصیه ها ایجاد کند.

بر اساس این لایحه، این گروه متشکل از 13 نفر، پنج سناتور، پنج نماینده مجلس نمایندگان، دو کارشناس بلاک چین منصوب شده توسط این سرویس و یک عضو دولت محلی خواهد بود و همه اعضای غیر قانونی کارگروه باید در آن حضور داشته باشند. ساکنان ویرجینیا، این گروه در سال 2024 تشکیل جلسه خواهند داد و کار خود را تا 1 نوامبر به پایان خواهند رساند و گزارش خلاصه ای را حداکثر تا روز اول سال 2025 به فرماندار و مجمع عمومی ویرجینیا ارائه خواهند کرد. پیش نویس فعلی SB339 به عنوان اصلاحیه ای برای آن اساسا جایگزینی برای نسخه اصلی این لایحه که در ژانویه توسط سناتور صدام ازلان سلیم به سنا ارائه شد.

ابتکار سلیم شامل مقرراتی در مورد استخراج و تراکنش دارایی های دیجیتال و رفتار با آنها بر اساس قوانین مالیاتی، معافیت اپراتورهای استخراج دیجیتال از دریافت مجوز حواله و صادرکنندگان دارایی دیجیتال از الزامات ثبت اوراق بهادار است. ارائه تخفیف مالیاتی، استفاده از ارزهای دیجیتال را برای تراکنش های روزمره تشویق می کند، به عنوان مثال، افراد. می توانند تا 200 دلار در هر تراکنش از سود خالص سرمایه خود برای اهداف مالیاتی کسر کنند.

اصلاحیه جایگزین نسخه Salem را در ازای ایجاد یک کارگروه کریپتو خاتمه می دهد.طبق مطالعه اخیر CoinLedger، فلوریدا به عنوان بهترین ایالت برای مالیات بر کریپتو در ایالات متحده و پس از آن تگزاس و وایومینگ برای مالیات بر درآمد رتبه بندی شدند. سیاست‌ها و کمک‌های مالی صفر درصدی برای ارزهای دیجیتال برای بانک‌ها برای خدمت به عنوان متولی ارز دیجیتال دارند، ویرجینیا در بین پنج نفر برتر قرار نگرفت.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا