اخبار وب 3

لوفت هانزا برنامه وفاداری NFT را در Polygon راه اندازی کرد

مسافران خطوط هوایی می توانند پس از تکمیل مجموعه برنامه های وفاداری NFT، جوایزی مانند ارتقاء پرواز یا دسترسی به سالن فرودگاه را جمع آوری و دریافت کنند.
یکی از بزرگترین خطوط هوایی اروپا، برنامه وفاداری توکن غیرقابل تعویض (NFT) خود را در شبکه Polygon راه اندازی کرده است. این برنامه به مسافران اجازه می دهد تا سفرهای خود را به NFT تبدیل کنند، که می تواند پاداش هایی مانند مایل ها و کوپن های سالن تجاری را باز کند.
در 31 آگوست، لوفت‌هانزا از اپلیکیشن موبایل Uptrip، پروژه‌ای از مرکز نوآوری لوفت‌هانزا، واحد نوآوری دیجیتال گروه خطوط هوایی، و Miles & More، برنامه پروازهای مکرر این خطوط هوایی، رونمایی کرد.

برنامه وفاداری @Uptrip_app لوفت هانزا، شبکه Polygon را ایجاد می کند تا پروازها را به پاداش تبدیل کند. کارت های NFT را جمع آوری کنید تا برای هر پرواز مبادله کنید و پاداش بگیرید.

بر اساس این اطلاعیه، مسافران خطوط هوایی می توانند با استفاده از اپلیکیشن بلیت پرواز خود را اسکن کرده و با کارت معاملاتی NFT مبادله کنند. در این برنامه، کاربران باید کیف پول های رمزنگاری خود را به Ment پیوند دهند و NFT های Uptrip خود را منتقل کنند. هنگامی که مسافران بسته‌های برنامه وفاداری NFT خاص را تکمیل می‌کنند، واجد شرایط دریافت پاداش‌هایی مانند ارتقاء پرواز، دسترسی به سالن فرودگاه، وضعیت پروازهای مکرر یا مایل‌های جایزه خواهند بود.

کریستین وایمار، مدیر مرکز نوآوری لوفت‌هانزا، در این اطلاعیه گفت که این در مراحل اولیه است زیرا مصرف‌کنندگان کنجکاو هستند، اما هنوز در انجام این کار تردید دارند.
به گفته کریستوفر سیگلوک، رئیس توسعه برنامه در این اعلامیه، علاقه زیادی به Uptrip وجود دارد.
در اوایل سال جاری، لوفت هانزا علاقه خود را به ادغام فناوری های Web3 در تجارت خود ابراز کرد. در 12 می، یوهانس والتر از گروه لوفت هانزا در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت که تمرکززدایی و توکنیزاسیون فرصت هایی را برای مدل های تجاری جدید ایجاد می کند.
در همین حال، سایر بازیگران صنعت هواپیمایی قصد خود را برای پیاده سازی Web3 در تجارت خود اعلام کرده اند. در سال 2022، بزرگترین شرکت هواپیمایی امارات، امارات، نیز اعلام کرد که قصد دارد پرداخت های بیت کوین را بپذیرد و راه اندازی کند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا