اخبار ارز دیجیتال

لینک چین به بالای 20 دلار رسید. مقصد بعدی قیمت LINK کجاست؟

Chain Link یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده در سال گذشته بوده است. این ارز دیجیتال از 6.80 دلار به 20.33 دلار در سال گذشته افزایش یافت. افزایش فعالیت شبکه و شروع به اشتراک گذاری توکن های LINK ممکن است به افزایش قیمت زنجیره لینک بالای 20 دلار کمک کند.

با توجه به کوین اکسو و به نقل از Cointelegraph، Chainlink Token در حال حاضر با قیمت 20.33 دلار معامله می شود که نتیجه افزایش 16 درصدی بین 9 و 12 فوریه است. لازم به ذکر است که این سطح قیمت جدید از ژانویه 2022 مشاهده نشده است. این رشد باعث شده ارزش بازار Chainlink به 11.93 میلیارد دلار برسد و Dogecoin را پشت سر بگذارد و به دهمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار تبدیل شود.

نمودار ارزش بازار لینک زنجیره ای
نمودار چارچوب زمانی روزانه زنجیره ارزش بازار

افزایش قیمت لینک با افزایش فعالیت شبکه و افزایش حجم تراکنش همراه بود. لازم به ذکر است که قیمت در محدوده یک کانال صعودی باقی می ماند که به صعود بیشتر اشاره دارد.

افزایش فعالیت شبکه چین لینک

داده های IntoTheBlock نشان می دهد که فعالیت شبکه Chainlink همراه با افزایش آدرس های جدید و فعال به بالاترین حد در 22 ماه گذشته رسیده است.

داده های IntoTheBlock تأیید می کند که آدرس های فعال از حدود 2800 در 25 ژانویه به حدود 3210 در 10 فوریه افزایش یافته است. رشد مشابهی در تعداد آدرس‌های جدید مشاهده شد که از 808 آدرس به 1020 آدرس در مدت مشابه افزایش یافت.

نمودار آدرس‌های فعال روزانه لینک چیننمودار آدرس‌های فعال روزانه لینک چین
نمودار آدرس‌های جدید و چارچوب زمانی ماهانه لینک چین

داده‌های مشابه Santiment نشان داد که آدرس‌های فعال روزانه (DAA) از تقریباً 2801 در 25 ژانویه به بیش از 5560 در 12 فوریه افزایش یافته است که 97 درصد افزایش داشته است.

نمودار آدرس های پیوند زنجیره ای نمودار آدرس های پیوند زنجیره ای
نمودار آدرس‌های فعال روزانه چین لینک، بازه زمانی روزانه

در 1 فوریه، Eigenpie از ادغام Chainlink CCIP در شبکه‌های Arbitrum و Ethereum خبر داد. Paxos همچنین در 7 فوریه پذیرش داده‌های جدید قیمت PayPal USD از Chinalink را اعلام کرد.

رشد فعالیت نهنگ ها در بازار لینک چین

شاخص های فنی و داده های چین ممکن است انتظارات را برای عقب نشینی قیمت Link Token افزایش دهد. داده های پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین SpotOnChain نشان می دهد که یک نهنگ 245000 لینک توکن به ارزش 4.9 میلیون دلار را به بایننس منتقل کرده است.

همان نهنگ با کیف پولی با برچسب “0x2a1” در مجموع 495057 اتصال به ارزش 7.5 میلیون دلار از صرافی Binance با میانگین قیمت 15.13 دلار برای هر توکن بین 28 ژانویه تا 7 فوریه 2024 انجام داد.

ارتباط چین با بهره وری نهنگ هاارتباط چین با بهره وری نهنگ ها
نمودار کارایی پیوند زنجیره کیت (0x2a1)

حتی اگر کیف پول هنوز حاوی 250000 توکن به ارزش حدود 5 میلیون دلار باشد، توزیع مجدد توکن ها و ارسال آنها به صرافی ها ممکن است نشانه ای از قصد فروش با قیمت های فعلی باشد.

از سوی دیگر، کانال LINK صعودی می تواند معامله گران فنی صعودی را جذب کند. از 26 ژانویه، لینک اکشن پرایس مجموعه‌ای از اوج‌ها و افت‌های پایین‌تر را به تصویر کشیده است که منجر به تشکیل یک کانال موازی صعودی در بازه زمانی روزانه می‌شود.

نمودار قیمت روزانه پیوند چیننمودار قیمت روزانه پیوند چین
نمودار قیمت روزانه پیوند چین

این الگوی صعودی به تداوم افزایش قیمت در زمانی که قیمت در کانال باقی می ماند اشاره دارد. این افزایش قیمت را به سمت سقف بالای کانال که در حال حاضر 21 دلار است سوق می دهد. قیمت تعیین کننده نزدیک به این محدوده می تواند قیمت را به 25 دلار برساند.

تحلیلگر محبوب Rekt Capital انتظار دارد سطح پشتیبانی بالقوه 19 دلار قبل از از سرگیری روند صعودی پیوند حفظ شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا