اخبار ارز دیجیتال

مالکیت کریپتو در کانادا در سال 2023 کاهش می یابد، اما میانگین ارزش دارایی افزایش می یابد

تنها 34 درصد از کانادایی ها هنوز معتقدند که ارزهای دیجیتال نقش کلیدی در آینده ایفا خواهند کرد، اما تعداد کسانی که می توانند تعریف اولیه ای از ارزهای دیجیتال ارائه دهند کمی افزایش یافته است.

تعداد دارندگان کریپتو در کانادا در سال 2023 اندکی کاهش یافت، اما میانگین ارزش دارایی های آنها به طور قابل توجهی افزایش یافت، اما طبق نظرسنجی منتشر شده توسط کمیسیون اوراق بهادار انتاریو (OSC)، 77 درصد از پاسخ دهندگان از سرمایه گذاری در دارایی خودداری کردند. OSC نظرسنجی 2023 Crypto Asset Survey خود را در 29 نوامبر منتشر کرد که با مشارکت Ipsos در پایان ماه مه انجام شد تا منعکس شود.

نتایج نظرسنجی نشان‌دهنده یک شک عمومی نسبت به ارزهای دیجیتال در میان جمعیت کشور است که ممکن است به دلیل دوره‌ای باشد که در آن نظرسنجی انجام شده است، در حالی که تعداد کانادایی‌هایی که می‌توانند تعریفی اساسی از رمزارز ارائه دهند از 51 درصد در سال 2022 افزایش یافته است. به 54 درصد در سال 2023، اکنون تنها 34 درصد معتقدند که کریپتو در آینده نقش کلیدی خواهد داشت، در مقایسه با 49 درصد در سال 2022.

تعداد کمتری از کانادایی‌ها نسبت به سال گذشته دارایی‌های رمزنگاری شده دارند، از ۱۳ درصد در سال ۲۰۲۲ به ۱۰ درصد در سال ۲۰۲۳ کاهش یافته است. این افراد به احتمال زیاد مردان ۲۵ تا ۴۴ ساله با مدرک دانشگاهی و یک روز کاری تمام وقت هستند. علیرغم بدبینی، 39٪ از پاسخ دهندگان ادعا می کنند که سبد ارزهای دیجیتال آنها سودآور است، که فقط کمی کمتر از سال 2022 (46٪) است، و میانگین ارزش پرتفوی کریپتو از 52975 دلار در سال 2022 به 82998 دلار در سال 2023 افزایش یافته است.

رایج‌ترین دلیل خرید رمزارز پایدار است، در سال‌های 2022 و 2023 پاسخ‌دهندگان گفتند که کریپتو یک سرمایه‌گذاری سفته‌بازی است، طبق این نظرسنجی، افرادی که کریپتو را به عنوان سرمایه‌گذاری بلندمدت خریداری می‌کنند از 29 درصد به 20 درصد کاهش یافته است. نظرسنجی کانادایی با نتایج مطالعه مشابه انجام شده در فرانسه مطابقت دارد، جایی که سازمان همکاری و توسعه اقتصادی دریافت که 9.4 درصد از جمعیت فرانسه دارایی های رمزنگاری شده دارند، که فقط اندکی کمتر از صندوق های املاک و مستغلات، محبوب ترین نوع سرمایه گذاری است. دارایی

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا