اخبار ارز دیجیتال

ماینرهای بیت کوین در حالت فروش 450 میلیون دلار بیت کوین را در یک روز تخلیه می کنند

ماینرهای بیت کوین در حال بارگیری مجدد هستند زیرا ذخایر به کمترین میزان در یک سال گذشته رسیده است و بیش از 10000 بیت کوین را در یک روز از دست می دهند.

بر اساس داده‌های ارائه‌دهنده تجزیه‌وتحلیل زنجیره‌ای CryptoQuant، استخراج‌کنندگان بیت‌کوین در روز 17 ژانویه بیش از 10000 بیت کوین را در یک روز فروختند که بزرگترین کاهش روزانه در ذخایر استخراج در بیش از یک سال گذشته است. تقریباً 450 میلیون دلار با قیمت فعلی.

ماینرها معمولاً مراحل انباشت و فروش را پشت سر می گذارند، طبق گزارش Bitfinex در سال 2023، ماینرها شروع به انباشت بیت کوین در اواسط سال 2023 کردند، زمانی که قیمت ها و سودآوری پایین تر بود، زمانی که قیمت ها و سودآوری افزایش یافت، مانند فروش ماینرها در ماه های اخیر، ماینرها به طور تاریخی فروخته اند. سکه ها برای جبران جریان نقدی یا گرفتن قیمت های بالاتر در رالی ها، و قیمت بیت کوین در چند روز گذشته در محدوده 42000 تا 43000 دلار بوده است.

این داده ها همچنین نشان می دهد که ذخایر ماینر بیت کوین در پایین ترین سطح خود از ژوئیه 2021 با 1.83 میلیون سکه قرار دارد، اما این هنوز یک ذخیره قابل توجه به ارزش تقریباً 78 میلیارد دلار در 12 ماه گذشته است. این رقم از اوایل سال 2021 نسبتاً ثابت بوده است.

با توجه به CryptoQuant، در 15 ژانویه، شاخص موقعیت ماینر بیت کوین (MPI) شروع به افزایش کرد، که نشان می دهد فروش احتمالی قریب الوقوع است، MPI نسبت کل تولید ماینر به میانگین متحرک یک ساله کل خروجی ماینر است. کوین تلگراف در 14 ژانویه گزارش داد که شرکت های استخراج بیت کوین Riot، TeraWulf و CleanSpark بهترین موقعیت را دارند تا پس از رویداد نصف شدن بیت کوین در آوریل یا می، افزایش قابل توجهی را که انتظار می رود در هزینه ها پیش بینی می شود مدیریت کنند.

علاوه بر این، طبق Bitinfocharts، میانگین هش ریت به پایین‌ترین سطح خود از اکتبر یعنی حدود 400 اگزاهاش در ثانیه کاهش یافته است، در همین حال، همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، چندین تأسیسات معدنی بزرگ در تگزاس اخیراً برخی از عملیات خود را برای تامین انرژی ایالت تعطیل کرده‌اند. به دلیل سرمای شدید هوا به حالت تعلیق درآمد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا