اخبار ارز دیجیتال

مایکروسافت با سرمایه گذاری رونق هوش مصنوعی از ارزش 3 تریلیون دلاری فراتر رفت

مایکروسافت و اپل برای جایگاه گران قیمت ترین شرکت جهان با هم می جنگند.

مایکروسافت برای مدت کوتاهی در 24 ژانویه به ارزش جهانی 3 تریلیون دلار رسید و تنها دومین شرکتی در تاریخ شد که از این رکورد پیشی گرفت، با موفقیت فعلی که عمدتاً به دلیل افزایش فناوری‌های هوش مصنوعی عمومی (AI) و رونق بازار پس از راه‌اندازی است. ChatGPT، OpenAI برای سال گذشته شناخته شد، شرکت ردموند در زمان انتشار دومین شرکت با ارزش جهان است، پس از اپل تنها شرکت مایکروسافت به آن ملحق شد در کلوپ سه تریلیون دلاری، به ارزش 3.03 تریلیون دلار در رتبه بندی او قرار گرفت. اولین.

عملکرد نزدیک به رکورد در حالی حاصل می شود که محصولات و خدمات هوش مصنوعی مولد همچنان در بازارهای مصرف کننده و سازمانی عملکرد فوق العاده خوبی دارند، به نظر می رسد سرمایه گذاری 13 میلیارد دلاری مایکروسافت در OpenAI باعث صعود فعلی این شرکت شود، نه تنها درآمد رکوردی در سه ماهه گذشته گزارش کرد، بلکه همانطور که فوربس گزارش می دهد، تحلیلگران انتظار دارند که در گزارش سه ماهه بعدی خود رکورد فروش جدیدی را با رقمی حدود 61 میلیارد دلار ثبت کند. آیا شراکت شرکت ها باید به عنوان یک ادغام واقعی تنظیم شود، خوشبختانه پس از تکمیل موفقیت آمیز هر دو تلاش Activision Blizzard King اکتبر 2023 شرکت ردموند تجربه اخیر گسترده ای در رسیدگی به اختلافات ادغام منازعه دارد.

به غیر از مقررات معلق، بسیاری از سهام‌های برتر فناوری تلفن همراه در سال‌های 2023 و 2024 سهام هوش مصنوعی بودند، انویدیا به رکوردهای بالاتر در سال رسید و به کلوپ تریلیون دلاری پیوست، در حالی که متا و اپل نیز رکوردهای بالایی را کسب کردند. متا که در این دوره ثبت شد، اخیراً برای اولین بار از سال 2021 برای مدت کوتاهی از مرز 1 تریلیون دلار عبور کرد. کارشناسان صنعت همچنان منتظرند ببینند اپل در آینده چه خواهد کرد، با شایعاتی مبنی بر اینکه این شرکت مستقر در کوپرتینو قصد دارد به زودی به‌روزرسانی‌های بزرگی را برای سیری معرفی کند. , iOS و iPhone AI، اما هنوز چیزی رسمی برای گزارش نیست.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا