اخبار ارز دیجیتال

مایکل سیلر فروش سهام استراتژیک خرد ۲۱۶ میلیون دلاری را برای بیت کوین های بیشتر راه اندازی کرد

سیلر قبلا گفته بود که این حرکت به او اجازه می‌دهد تا به تعهدات شخصی خود رسیدگی کند و البته بیت‌کوین بیشتری بخرد.

مدیر عامل MicroStrategy، Michael Saylor، فرآیند چهار ماهه فروش سهام 216 میلیون دلاری خود در MicroStrategy را که قبلاً گفته بود برای خرید بیت کوین بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، در یک پرونده در 2 ژانویه در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آغاز کرد. و اوراق بهادار ایالات متحده، مایکل فاش کرد که قبلاً فروش 315000 جوایز اختیار سهام خود را که برای اولین بار در آوریل 2014 به او اعطا شده بود، آغاز کرده است و اختیارات سهام اعطا شده در 30 آوریل 2024 منقضی می شود.

بر اساس این پرونده، سایلر این فرآیند را در 2 ژانویه آغاز کرد و اولین بخش از 5000 سهم خود را فروخت. او در تماس با درآمد سه ماهه سوم MicroStrategy در 2 نوامبر گفت که قصد دارد روزانه 5000 سهم MSTR را طی چهار ماه آینده بفروشد، فروش که شامل مسئولیت های شخصی و افزایش دارایی های بیت کوین خود می شود. این گزینه به من اجازه می دهد تا به تعهدات شخصی خود رسیدگی کنم و همچنین بیت کوین های اضافی را به حساب شخصی خود اضافه کنم.

بر اساس اسناد SEC، سایلر می‌تواند بین 2 ژانویه تا 26 آوریل سال جاری تا 400000 سهم از گزینه‌های سهام خود را بفروشد، در حالی که بر اساس MicroStrategy، بیت کوین از ابتدای سال گذشته تا کنون 170 درصد رشد داشته است. داده‌های TradingView نشان می‌دهد که این دارایی بیش از دو برابر شده است که 411 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، و در 27 دسامبر، MicroStrategy 14620 بیت کوین اضافی را به قیمت 615 میلیون دلار خریداری کرد و مجموع دارایی‌های بیت کوین خود را به 615 میلیون دلار رساند. 189150 بیت کوین به ارزش حدود 8.5 میلیارد دلار با قیمت های فعلی.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا