اخبار ارز دیجیتال

مبارزه هنگ کنگ علیه مبادلات رمزنگاری جعلی ادامه دارد

کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) اخطاریه ای علیه HKCEXP صادر کرده است که ادعا می کند سرمایه گذاران را با ادعای نادرست اینکه یک تجارت ثبت شده در FSC است، جذب کرده است.

کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) هشداری را علیه HKCEXP صادر کرده است که می گوید یک پلت فرم معاملاتی مشکوک است که ادعا می کند نزد تنظیم کننده ثبت شده است. SFC آخرین مهلت ۲۹ فوریه را برای صرافی های رمزنگاری برای درخواست مجوز فعالیت تعیین کرده است. اقدام کنید، صرافی هایی که موفق به ارائه درخواست مجوز خود نمی شوند باید تجارت در هنگ کنگ را تا 31 مه متوقف کنند. رگولاتور درخواست های مجوز را از 22 پلتفرم معاملاتی کریپتو دریافت کرد، از جمله چهار پلتفرم که تحت رژیم قبلی SFC برای پلتفرم های معاملاتی بودند. آنها برای ارز دیجیتال درخواست کردند.

علی‌رغم تلاش‌های SFC برای عمومی کردن اطلاعات، هنگ‌کنگ همچنان با چالش‌هایی در برخورد با نهادهای جعلی که به عنوان صرافی‌های رمزنگاری قانونی معرفی می‌شوند، مواجه است، که اخیراً علیه HKCEXP است که می‌گوید به دروغ ادعا می‌کند یک تجارت ثبت شده در FSC است. با جذب سرمایه گذاران، SFC هنگ کنگ همچنین HKCEXP را به ارائه آدرس جعلی در هنگ کنگ برای ثبت متهم کرد، یکی از قربانیان به SFC اطلاع داد که صرافی کریپتو هزینه های زیادی برای برداشت دریافت می کند.

SFC به صورت عمومی فهرستی از پلتفرم های رمزنگاری را که مجوزهای عملیاتی دریافت می کنند، به عنوان راهی برای افزایش آگاهی عمومی در مورد تجارت امن رمزنگاری، حفظ خواهد کرد، صرافی های رمزنگاری که موفق به ثبت نام برای مجوز نمی شوند، قابلیت های عملیاتی محدودی دارند و از فعالیت منع می شوند. بازاریابی در هنگ کنگ ممنوع است.

در اوایل ماه مارس، SFC چندین وب‌سایت جعلی را شناسایی و مسدود کرد که به عنوان صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال محلی، اپراتورهای آنلاین چندین دامنه جعلی که به عنوان دو صرافی دارای مجوز در هنگ‌کنگ ظاهر شدند، از جمله OSL Digital Securities و Hash Blockchain Limited. SFC که با نام HashKey نیز شناخته می شود، از سرمایه گذاران خواست تا برای کسب اطلاعات مرتبط در مورد نهادهای دارای مجوز، پلتفرم های معاملاتی را با استفاده از ثبت عمومی افراد دارای مجوز و نهادهای ثبت شده و همچنین فهرست پلت فرم های تجارت دارایی مجازی دارای مجوز جستجو کنند. ، از جمله وب سایت های تأیید رسمی آنها.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا