اخبار ارز دیجیتال

مجلس نمایندگان لایحه ای را برای حفظ رهبری ایالات متحده در بلاک چین تصویب کرد

لایحه Pro-Crypto یکی از بسیاری از لایحه های کنگره است که هدف آن تشویق پذیرش و استفاده از فناوری بلاک چین در کشور است.

یک کمیته کنگره ایالات متحده به اتفاق آرا یک لایحه بلاک چین را تصویب کرد که به وزیر بازرگانی ایالات متحده اجازه می دهد تا استقرار بلاک چین را ترویج کند و به طور بالقوه استفاده کشور از فناوری بلاک چین را افزایش دهد، کمیته انرژی و بازرگانی مجلس در 5 دسامبر با 46 رای موافق قانون 6572، ایالات متحده را تصویب کرد. قانون اجرای بلاک چین در سال 2023، در جلسه ای با هدف پاکسازی 44 قانون.

لایحه 13 صفحه ای بلاک چین به جینا ریموندو وزیر بازرگانی دستور می دهد تا اقدامات لازم و مناسب را برای ارتقای رقابت پذیری ایالات متحده در استقرار، استفاده، کاربرد و رقابت بلاک چین یا سایر فناوری های دفتر کل توزیع شده انجام دهد. کودی کربن، رئیس گروه حمایت از بلاک چین در اتاق بازرگانی دیجیتال، کمیته را به دلیل تصویب لایحه X (توئیتر سابق) ستایش کرد و گفت که این لایحه به حفظ رهبری بسیار مورد نیاز ایالات متحده در توسعه بلاک چین کمک می کند. پس از تایید، کریستین اسمیت، مدیر عامل شرکت انجمن بلاک چین گفت این لایحه به درستی رقابت پذیری کشور ما را در این فضای نوپا افزایش می دهد.

این لایحه مجموعه‌ای از اقداماتی را در بر می‌گیرد که وزیر بازرگانی در صورت تصویب ملزم به انجام آن‌ها می‌شود، از جمله ارائه بهترین شیوه‌ها، سیاست‌ها و توصیه‌ها برای بخش‌های دولتی و خصوصی در استفاده از فناوری بلاک چین، طرح اجرای بلاک چین برای حمایت از استفاده از فن آوری. همچنین کمیته‌های مشورتی دولتی برای حمایت از پذیرش بلاک چین با نمایندگان آژانس‌های فدرال، سهامداران صنعت بلاک چین، کارشناسان و سایر اعضا ایجاد خواهد کرد.

این لایحه همچنین می‌تواند شاهد ارتقای رهبری بلاک چین و بهبود هماهنگی برای آژانس‌های فدرال که مایل به استفاده از فناوری بلاک چین هستند، و همچنین مطالعاتی در مورد استفاده فعلی آژانس‌های فدرال از بلاک چین و آمادگی آینده آنها برای پذیرش این فناوری باشد. یکی از حداقل 50 لایحه کنگره از سال 2022 است که در سال 2023 بدون سخنران در مجلس نمایندگان لغو شد.

با این حال، این قانون در میان قوانینی نیست که تأثیر بالقوه قابل توجهی دارد، مانند قانون فناوری مالی و نوآوری برای قرن بیست و یکم، که فرآیندی را برای موضوع بحث برانگیز برچسب‌گذاری ارزهای دیجیتال به عنوان کالا یا اوراق بهادار تأیید و روشن می‌کند. قانون‌گذاران قضایی اکنون به این موضوع ادامه می‌دهند. به مجلس برای رأی گیری این لایحه. در صورت تصویب، باید قبل از بازگشت به تصویب نهایی توسط کنگره و رئیس جمهور، از سنا نیز عبور کند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا