اخبار وب 3

مجموعه dApp Store یک پشته فناوری جدید را برای پیشبرد توسعه بازی Web3 اتخاذ کرده است

کیت توسعه نرم افزار Ready Games برای کمک به بهبود دسترسی به بازی Web3 و تجربه کاربر ارتقا یافته است.
در اصل توسط DApp Store Kit توسعه یافته است، و جعبه ابزار توسعه بازی های موبایل Ready Games را برای کمک به توسعه دهندگان ادغام می کند.
کیت فروشگاه DApp ابزاری برای پیاده‌سازی فروشگاه‌های برنامه غیرمتمرکز آماده بازی است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا پشتیبانی زنجیره Web3 را یکپارچه کنند. این شامل توانایی ادغام کیف پول ها و پروفایل های کاربر در زنجیره و همچنین برنامه های غیرمتمرکز (DApps) برای راه اندازی و توسعه بازی های Web3 است.
این اعلامیه شیوع «تجربه ضعیف کاربر» در دستگاه‌های تلفن همراه را برجسته می‌کند، که اغلب کاربران را ملزم می‌کند که دائماً از بازی‌ها برای تعامل با برنامه‌های کیف پول خارجی استفاده کنند.
Ready Games در فضای بازی‌های رایگان فعالیت می‌کند، استودیوهایی که بیش از 2500 بازی و 80 میلیون کاربر فعال ماهانه را نمایندگی می‌کنند، عناوین خود را در فروشگاه dApp که به زودی راه‌اندازی می‌شود، عرضه خواهند کرد.
انتظار می رود بسیاری از این ناشران با استفاده از ابزارهای dApp Store و کیت توسعه و پیاده سازی پروتکل های مقیاس پذیر غیرمتمرکز Polygon، بازی های موجود را به Web3 پورت کنند.

مدیر رشد Polygon Labs گفت که بازی همچنان یک نقطه کانونی برای اکوسیستم Web3 است که در آن فروشگاه‌های DApp می‌توانند تجربه و تعامل کاربر را بهبود بخشند:

با استفاده از فروشگاه‌های برنامه غیرمتمرکز، گیمرها می‌توانند از یک تجربه یکپارچه و امن لذت ببرند و در عین حال به رشد جامعه Web3 کمک کنند.»

دیوید بناهوم، مدیرعامل Ready Games، افزود که ادغام فناوری بازی Web3 این پلتفرم و مجموعه فروشگاه dApp می‌تواند چشم‌انداز بازی‌های موبایل را با نوآوری ادغام کند:

این ادغام راه را برای عصر جدیدی از تجربه‌های بازی غوطه‌ور و غیرمتمرکز هموار می‌کند که منجر به پذیرش گسترده فناوری Web3 می‌شود.»

کیت فروشگاه dApp پلت فرم توسعه DApp یک پشته فناوری توسعه بازی Web3 را ادغام می کند تا به ناشران بازی Web2 کمک کند عناوین خود را به Web3 منتقل کنند.

گیمرهای معمولی به عنوان یک محرک بالقوه برای بازی های مبتنی بر بلاک چین توسط بازیگران صنعت دیده می شوند. در همین حال، توسعه بازی Web3 همچنان انتقادات مفسران جریان اصلی را برای مسائل اقتصادی و کلی تجربه کاربر و همچنین نگرانی‌های مربوط به قابلیت پخش مجدد دفع می‌کند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا