اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل بلک راک: بیت کوین یک ارز نیست!

لری فینک، مدیر عامل بلک راک که اخیراً ETF بیت کوین او تایید شده است، در بیانیه ای گفت که تردید دارد بیت کوین به یک ارز اصلی تبدیل شود. او معتقد است که بیت کوین یک طبقه دارایی است.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از کوین تلگراف، لری فینک در مصاحبه اخیر خود مدعی شد که به مسیر قیمت بیت کوین فکر نکرده است. او در مورد عملی بودن استفاده از بیت کوین برای تراکنش های روزمره تردید دارد و توضیح می دهد که بیت کوین باید به عنوان یک طبقه دارایی در نظر گرفته شود. به گفته Feek، بیت کوین یک شکل جایگزین برای ذخیره ثروت است و نباید به عنوان رقیبی برای جایگزینی ارزهای ملی در نظر گرفته شود.

لری فینک گفت:

من فکر نمی کنم بیت کوین هرگز تبدیل به یک ارز شود. من معتقدم بیت کوین یک طبقه دارایی است. من فکر می کنم حتی اگر قیمت بیت کوین به سقف بالاتری برسد، طلا همچنان ارزشمندتر است.

در همین حال، فینک خاطرنشان کرد که ETF های بیت کوین به قانونی شدن صنعتی کمک می کند که از ابتدا با شک و تردید مواجه بوده است.

منبع

cointelegraph.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا