اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل گری اسکیلز از قانونگذاران می خواهد گزینه های فهرست شده برای شناسایی ETF بیت کوین را تأیید کنند.

مدیر عامل، گری اسکیل گفت گزینه ها برای سرمایه گذاران خوب هستند زیرا به کشف قیمت ها و جهت گیری بازار کمک می کنند.

در پست X در 5 فوریه، مدیرعامل مایکل سوننشای از قانون‌گذاران حمایت کرد تا گزینه‌های قابل معامله در بورس را برای صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) تأیید کنند، با این استدلال که گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاران خوب هستند زیرا از کشف قیمت پشتیبانی می‌کنند و می‌توانند به سرمایه‌گذاران در جهت بهتر شرایط بازار کمک کنند. یا دستیابی به نتایج دلخواه مانند ایجاد درآمد.اختیار اختیار معامله قرارداد استاندارد شده ای است که می تواند برای خرید (از طریق اختیار خرید) یا فروش (از طریق استفاده از اختیار فروش) بر روی مقدار مشخصی از دارایی مالی خاص در یک دارایی مالی خاص استفاده شود. قیمت از پیش تعیین شده (قیمت ضربتی) در تاریخ یا قبل از آن اعمال خواهد شد. با معامله اختیار، سرمایه گذاران می توانند روی حرکت آتی یک سهام یا اوراق قرضه خاص شرط بندی کنند. در قراردادهای اختیار معامله، معامله گران اختیار خرید یا فروش دارایی پایه را در تاریخ معین به قیمت از پیش تعیین شده دارند، اما نه تعهد.

این گزینه ها در صرافی هایی مانند بورس اوراق بهادار هیئت مدیره شیکاگو (Cboe) معامله می شوند و توسط کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، مراکز تهاتر مانند شرکت تسویه اختیارات (OCC) تنظیم می شوند. . Sonnenshein اشاره کرد که وقتی SEC اولین ETF معاملات آتی بیت کوین را در اکتبر 2021 تأیید کرد، گزینه های فهرست شده در ETF روز بعد برای معامله در دسترس بودند زیرا کارایی خودکار آنها را فعال می کرد. با این حال، چنین قانونی در مورد ETF های مبتنی بر کالا، مانند ETF های بیت کوین نقطه ای که اخیراً تأیید شده اند، اعمال نمی شود، زیرا آن ETF های بیت کوین باید یک بازبینی طولانی مدت از همان فرآیند را طی کنند. 19b 4 بیت کوین نقطه ای خود ETF

سوننشاین افزود، با ذکر مثالی از ETF های بیت کوین مبتنی بر معاملات آتی و نقطه ای، گری اسکیلز، مدیر عامل شرکت، خواستار رفتار برابر با چنین محصولاتی شد و افزود که بورس نیویورک و سایر صرافی های ملی اخیراً فرم 19b 4 را برای تغییر استانداردهای فهرست بندی به منظور اجازه دادن به این محصولات ارائه کرده اند. گزینه های فهرست شده ETF های مبتنی بر کالا، از جمله ETF های بیت کوین، ثبت شده اند، SEC در حال حاضر در حال بررسی طرح ها برای گزینه های فهرست شده برای ETF های بیت کوین است و نظرات خود را در مورد گزینه های پیشنهادی BlackRock با Cboe باز کرده است، تحلیلگر بلومبرگ Eric Balchunas ETF را پیشنهاد کرد. SEC ممکن است در 15 فوریه تصمیم بگیرد، یا حداکثر تا سپتامبر 2024، گری اسکیلز پست خود را با تایید ETF بیت کوین و کلاس دارایی ارزهای دیجیتال منصفانه پایان داد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا