اخبار ارز دیجیتال

مرحله انباشت بیت کوین به پایان می رسد زیرا ETF ها به هدف قیمتی 100 هزار دلاری جدید بیت کوین کمک می کنند

طی ماه گذشته، بیت کوین از مرحله انباشت انبوه خارج شده است، یک حرکت کلاسیک قبل از افزایش قیمت بیت کوین.

داده‌ها نشان می‌دهند که بیت‌کوین در پایان رالی سالانه پایان یافته است که در پایان بازار نزولی سال 2022 آغاز شد. فروش فوری، اما در پشت صحنه، دارندگان در حال حاضر مشغول نقد کردن سود هستند.

گلس‌نود نشان می‌دهد که سکه‌های نگهداری شده در آدرس‌های به اصطلاح جمع‌آوری، کیف پول‌های بدون تراکنش خروجی و حداقل دو جریان ورودی بدون آلودگی کاهش می‌یابند، از 11 فوریه این چرخه شروع به شکستن روند بلندمدت کرد و زمانی که BTC/USD A به 48000 دلار، بیشترین بازه معاملات بلندمدت کلیدی است که آغاز شده است.

از آن زمان، موجودی انباشته شده با 2.6 درصد کاهش به 3،176،293 بیت کوین (212 میلیارد دلار) رسیده است و هیچ نشانه ای از معکوس شدن را نشان نمی دهد. از نظر تاریخی، کیف پول‌ها دوره‌های طولانی را صرف جمع‌آوری سکه‌ها با تخفیف کرده‌اند، و فقط در آغاز، نه پایان روند صعودی، شروع به فروش کرده‌اند.

با نگاهی به کل دارایی های بیت کوین، روند انباشت گسترده تر از اواسط سال 2018 باقی مانده است، که کاملاً در تضاد با کاهش عظیم تا این مرحله است که در سال 2016 آغاز شد، درست زمانی که بیت کوین شروع به رسیدن به بالاترین سطح جدید کرد. سطح قدیمی است، همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، راه اندازی صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) در ماه ژانویه در ایالات متحده تأثیر منحصر به فردی بر پویایی عرضه داشت، با فشار خرید پایدار که اکنون منجر به پدیده هایی شده است که قبلاً دیده نشده بود، از جمله رسیدن به بالاترین حد. سطح قبل از نصف شدن یارانه ها

تیموتی پترسون، بنیانگذار و مدیر ارشد سرمایه گذاری در Cane Island Alternative Advisors، با تجزیه و تحلیل مسیر فعلی، پیشنهاد کرد که تقاضای ETF می تواند بیت کوین را تا اوایل سال 2024 به شش رقم برساند، او در 7 مارس به مشترکین X on X گفت. به نظر می رسد تایید ETF بیت کوین اسپات باعث افزایشی شده است که در صورت تداوم، می تواند دلار بیت کوین را تا اکتبر 2024 به 100000 دلار برساند. نمودار همراه اعداد تراکنش های خرج نشده (UTXO) را با عملکرد قیمت بیت کوین مقایسه می کند و افزایش 0.34 درصدی را نشان می دهد. روز را ذکر کرد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا