اخبار ارز دیجیتال

مسائل مربوط به دسترسی رمزنگاری سوالاتی را در مورد اهداف نظارتی نیجریه ایجاد می کند

ناتانیل لوز، بنیانگذار Flincap، پیشنهاد می کند که دولت نیجریه باید به جای مقصر دانستن اکوسیستم کریپتو برای چالش های بازار ارز، به مسائل مربوط به مجوز صرافی های محلی بپردازد.

به گفته ناتانیل لوز، یکی از بنیانگذاران و مدیر بازاریابی Flincap، یک ارز دیجیتال OTC محلی، دولت نیجریه باید موضع خود را در مورد صنعت کریپتو روشن کند، زیرا اقدامات اخیر آن سیگنال‌های متفاوتی را به جامعه گسترده‌تر ارسال کرده است. کاربران ارزهای دیجیتال در مورد ناتوانی آنها در دسترسی به وب‌سایت‌های صرافی‌های رمزنگاری مختلف مانند Binance، OctaFX و سایرین با استفاده از ارائه‌دهندگان سنتی ارتباطات از راه دور در 21 فوریه آشکار شدند و گمانه‌زنی‌هایی درباره ممنوعیت احتمالی پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال توسط دولت ایجاد شد.

لوز در صحبت با کوین تلگراف گفت که به نظر نمی رسد دولت نیجریه علاقه ای به داشتن روابط خوب با افراد در فضای کریپتو داشته باشد و نرخ فعلی مبادله 1800 نایرا نیجریه به 1 دلار را به گردن معامله گران فرابورس که تتر را با نایرا معامله می کنند، مقصر دانست. بازار P2P)، Bayo Unanooga حافظه کوتاهی دارد، شما نمی توانید به طور موثر رمزنگاری را ممنوع کنید، چین در سال 2017 این کار را انجام داد، شهروندان آنها تا کنون با آن تجارت می کردند، نیجریه در سال 2017، نیجریه هشتمین ارز دیجیتال کشور تجاری بزرگ شد.

او اصرار دارد که مقصر دانستن معامله گران فرابورس برای ارزش فعلی نایرا اشتباه است، زیرا صنعت کریپتو مسئول رکود یا کاهش نایرا نیست، او گفت من چیزهای زیادی در زندگی دیده ام، من بانک های مرکزی و ارزها را مطالعه کرده ام. لاوس با اشاره به عواملی مانند مازاد نایرا، ناکافی بودن دلار آمریکا، وابستگی شدید به واردات و مهاجرت گفت: «هنوز ندیده‌ام که دولتی مسئولیت شکست پول خود را همانطور که دولت نیجریه انجام می‌دهد، بپذیرد. مردم کشور، مبادله ارز و عدم اطمینان در مورد پرداخت های یوروباند، او توضیح داد که به صنعت کریپتو محلی مربوط نمی شود.

در دسامبر 2023، دولت نیجریه ممنوعیت رمزگذاری سال 2021 که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار این کشور و بانک مرکزی نیجریه اعمال شده بود را لغو کرد و به صرافی‌های ارز دیجیتال اجازه داد برای مجوز در نیجریه درخواست دهند، اما بسیاری از استارت‌آپ‌ها مانند برنامه‌های رمزنگاری As همچنان در تلاش هستند تا با آن مواجه شوند. لوز گفت که دولت نیجریه ترجیح می دهد اکوسیستم را مقصر بداند، معیارهای صدور مجوز که شامل 500 میلیون نایرا (340،000 دلار) سرمایه پرداخت شده و 30 میلیون نایرا (20،000 دلار) هزینه درخواست است. مبادلات

نیجریه در حال حاضر بزرگترین بازار P2P در جهان است که پس از آن اتفاق افتاد که بانک مرکزی نیجریه موسسات را از خرید و فروش ارزهای دیجیتال در سال 2021 منع کرد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا