اخبار ارز دیجیتال

مشاهده آمار تاریخی و شاخص های فنی. قیمت اتریوم در ماه آوریل به کدام سمت خواهد رفت؟

اتریوم (ETH) ماه آوریل 2024 را با یک روند نزولی آغاز کرد. بر اساس داده های بازار، قیمت برترین آلتکوین در بازار در 24 ساعت گذشته حدود 4.8 درصد کاهش یافته است و اکنون در محدوده 3373 دلار معامله می شود.

با وجود این کاهش و جو نزولی سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، بررسی داده های تاریخی نشان می دهد که احتمالاً قیمت اتریوم در ماه آوریل دوباره افزایش خواهد یافت.

بر اساس داده های تاریخی، اتریوم در پنج آوریل از هشت سال گذشته عملکرد مثبتی داشته است. به عنوان مثال در سال های 2017، 2018 و 2020 شاهد جهش های قابل توجهی در قیمت این ارز دیجیتال بودیم.

میانگین بازدهی اتریوم در ماه آوریل در این دوره 23.66 درصد مثبت بود. البته لازم به ذکر است که در سال هایی مانند 2016 و 2022 قیمت اتریوم کاهش چشمگیری داشته است.will-ethereum-price-stay-bullish-in-april-historical data-says-yes

با در نظر گرفتن میانگین بازده تاریخی، تحلیلگران پیش بینی می کنند که خریداران می توانند قیمت اتریوم را تا پایان این ماه به 4500 دلار افزایش دهند.

از سوی دیگر، در اوج ثبات اخیر بازار کریپتو، قیمت اتریوم بین سطوح 3675 تا 3445 دلار در نوسان بود و رد قیمت دو طرف نشان دهنده تسلط همزمان گاوها و خرس‌ها بر این دارایی است. .

در همین حال، شکل گیری یک الگوی سقف دوگانه در بازه زمانی 4 ساعته اتریوم، نشانه ای از اصلاح قیمت قابل توجه است. بنابراین، در صورت فشار عرضه و ادامه روند نزولی، قیمت اتریوم ممکن است تا سطح 3250 دلار یا حتی 3057 دلار کاهش یابد که به ترتیب با سطوح اصلاحی فیبوناچی 38.2 و 50 درصد مطابقت دارد.

سایر شاخص های فنی مانند Bollinger Bands نیز افزایش نوسانات قیمت اتریوم را تایید می کنند. همچنین، تلاقی نزولی بین خطوط MACD (آبی) و خط سیگنال (نارنجی) نشان دهنده روند اصلاحی فعال است.will-ethereum-price-stay-bullish-in-april-historical data-says-yes

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا