اخبار ارز دیجیتال

مشاور VanEck می گوید ETF بیت کوین روانشناسی تعصب واحد را حل می کند

گابور گورباکس، مشاور VanEck، بر روانشناسی تأکید می کند که باعث می شود سرمایه گذاران احساس راحتی بیشتری در نگهداری کل دارایی به جای یک قطعه، به خصوص با بیت کوین داشته باشند.

به گفته گابور گورباکس، مشاور VanEck، که پیشنهاد می‌کند وجوه قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) قیمت کل بیت‌کوین می‌تواند سرمایه‌گذاران بالقوه‌ای را که به دلیل روان‌شناسی سوگیری واحد در خرید حتی کسری از ارز دیجیتال مردد هستند، منصرف کند. راه حل برای این چالش، در یک سری پست در X، گورباکس بیان کرد که بسیاری از مردم هنوز نمی دانند که می توانند یک قطعه بیت کوین داشته باشند و پیشنهاد کرد که حتی افراد بیشتری هستند که ترجیح می دهند فقط مالک باشند. مردم نمی‌دانستند که شما می‌توانید صاحب کسری از بیت‌کوین باشید، و حتی بیشتر اوقات مردم نمی‌خواهند صاحب کسری از یک سکه باشند.

او همچنین تاکید می‌کند که برای سرمایه‌گذاران داشتن یک دارایی کامل از یک قسمت جذاب‌تر به نظر می‌رسد، که داشتن یک سهم کامل از داشتن 0.001 بیت‌کوین احساس بهتری دارد، این یک چیز کوچک به نظر می‌رسد، اما این یک چیز بزرگ است، حتی اگر گورباکس اعتراف کند که این بحث جدید نیست، او استدلال می کند که سوگیری یکی از با ارزش ترین ابزار برای درک بازارها، روانشناسی ساده است، اما تک سوگیری مهم است و من در مورد آن بسیار فکر می کنم.

در همین حال، صنعت کریپتو مملو از انتظارات زیادی است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در هفته آینده به صندوق های ETF بیت کوین چراغ سبز نشان دهد، اما صنعت خدمات مالی گسترده تر در مورد احتمال وقوع این اتفاق تردید دارند. نظرسنجی اخیر توسط Bitwise با پاسخ‌های 437 مشاور مالی، تنها 39 درصد از مشاوران مالی ایالات متحده پیش‌بینی می‌کنند که ETF بیت‌کوین در سال 2024 اتخاذ خواهد شد، کوین‌تلگراف اخیرا گزارش داد که مراحل نهایی برای اولین ETF بیت‌کوین وال استریت در حال انجام است و انتظار می‌رود بررسی‌های نهایی انجام شود. توسط مدیران دارایی تا صبح 8 ژانویه.

اصلاحات باید قبل از شروع از طریق پرونده های S1 ارسال شوند و انتظار می رود متقاضیان هزینه ها و تیک های باقی مانده را افشا کنند، بلک راک هنوز هزینه های ETF های خود را فاش نکرده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا