اخبار ارز دیجیتال

مشتریان صندوق های تامینی گلدمن ساکس در سال جاری دوباره به ارزهای دیجیتال انباشته می شوند

مشتریان نهادی بخش آسیا-اقیانوسیه گلدمن ساکس علاقه مجددی به بیت کوین، اتر و سایر دارایی های رمزنگاری شده نشان می دهند.

طبق گزارش بلومبرگ در 24 مارس، مکس مینتون، رئیس دارایی های دیجیتال گلدمن آسیا پاسیفیک، گفت که طبق گزارش بلومبرگ در 24 مارس، مشتریان گلدمن ساکس امسال شروع به بازگشت به ارزهای دیجیتال کرده اند و اشتها با تایید صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین دوباره افزایش یافته است. مینتون افزود که بزرگترین مشتریان این شرکت اخیراً فعال شده اند یا در حال بررسی فعال شدن در بخش کریپتو هستند، مینتون اضافه کرد که بیشتر اشتهای افزایش یافته برای ارزهای رمزنگاری شده ناشی از تصویب ده ETF بیت کوین جدید ایالات متحده در ژانویه است که دارایی های آنها کریپتو را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از آن نشان می دهد. بازارهای سنتی

مینتون توضیح داد که تأییدیه‌های اخیر ETF علاقه و فعالیت را در بین مشتریان ما افزایش داده است و افزود که بیشتر تقاضای جدید از سوی مشتریان فعلی گلدمن از طریق گزینه‌ها و پیشنهادات آتی شرکت او تأمین می‌شود و صندوق‌های تامینی بیشترین سهم را دارند. مشتریان آن، با گزارش گلدمن ساکس، رکورد 2.8 تریلیون دلاری دارایی تحت مدیریت در پایان سال 2023 را گزارش کرده است. نکته قابل توجه، گلدمن در حال حاضر، علیرغم راه اندازی اولین میز معاملات ارز دیجیتال خود که در سال 2021 راه اندازی شد، محصولات رمزنگاری نقطه ای را به مشتریان خود ارائه نمی دهد. دفتر فقط در معرض مشتقات ارز دیجیتال، از جمله بیت کوین و اتر گزینه ها و معاملات آتی خواهد بود.

مینتون گفت: سال گذشته سال آرام‌تری بود، اما از ابتدای سال شاهد افزایش علاقه مشتریان به نصب، خط لوله و حجم بوده‌ایم و مشتریان گلدمن عمدتاً از مشتقات خود برای قرار گرفتن در معرض نوسانات ارزهای دیجیتال و همچنین پیش‌بینی‌های سنگین استفاده می‌کنند. در مورد اینکه قیمت ها در میان مدت کجا حرکت خواهند کرد، مینتون اضافه کرد که محصولات مرتبط با بیت کوین به عنوان محبوب ترین ابزار سرمایه گذاری در بین مشتریان فعال شناخته می شوند، مینتون همچنین اشاره کرد که تایید بالقوه ETF اتر در موسسه ایالت متحده از شرکت اتر آن می خواهد. با این حال، تحلیلگران بلومبرگ ETF شانس تایید ETF اتر را تا ماه مه تنها 35 درصد می دانند، در حالی که سکوت طولانی مدت رادیو از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار، ناشران صندوق را به طور فزاینده ای محتاط کرده است. صرف نظر از تایید ETF، مینتون افزود که گلدمن به دنبال این خواهد بود. در آینده به دنیای گسترده‌تری از مشتریان، از جمله صندوق‌های مدیریت دارایی، بانک‌ها و شرکت‌های تخصصی‌تر دارایی‌های رمزنگاری شده گسترش دهید.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا