اخبار ارز دیجیتال

معاملات عجیب نهنگ پندل در بازار خرس! قیمت PENDLE در انتظار افزایش است؟

از آنجایی که امروز بازار ارزهای دیجیتال با نوسانات قیمت دست و پنجه نرم می کند، توجه به فعالیت نهنگ های کریپتو PENDLE جلب شده است.

پایگاه تحلیلی Spot On Chain (Spot On Chain) در گزارش اخیر خود از دو تراکنش بزرگ پندل خبر داد. در اولین تراکنش، یک نهنگ خواب 775000 توکن پندل به ارزش تقریبی 3.83 میلیون دلار را به صرافی بایننس منتقل کرد.

با وجود این معامله، نهنگ همچنان دارای 4.27 میلیون آویز به ارزش 21.7 میلیون دلار است.

از سوی دیگر، آرتور هیز، یکی از بنیانگذاران صرافی بیت مکس، 1.65 میلیون توکن پندل را تا 5 سپتامبر قفل کرده است.

فعالیت نهنگ ها در بازار پندل هم فرصت ها و هم چالش هایی را برای سرمایه گذاران ایجاد کرده است. از یک سو ورود حجم قابل توجهی از این توکن به صرافی ها می تواند با افزایش عرضه در کوتاه مدت به قیمت فشار نزولی وارد کند.

از سوی دیگر، تصمیم آرتور هیز برای قفل کردن مقدار قابل توجهی از توکن‌ها تا سپتامبر نشان‌دهنده چشم‌انداز مثبت او نسبت به آینده پندل است.

این رای اعتماد از یک چهره برجسته در حوزه ارزهای دیجیتال می تواند سرمایه گذاران بیشتری را جذب کند و به افزایش قیمت پندل کمک کند. در همین حال، بسیاری از فعالان بازار این حرکات را به عنوان سیگنال خرید تعبیر می کنند.

در زمان نگارش این مقاله، پندل در محدوده قیمتی 5.12 دلار با زیان روزانه 4.21 درصد معامله می شود و از بالاترین سطح قیمتی خود در 24 ساعت گذشته یعنی 5.51 دلار فاصله گرفته است.

این در حالی است که در یک ماه اخیر قیمت پندل رشد بیش از 18 درصدی را حفظ کرده است که نشان دهنده علاقه فعالان بازار به این توکن است. pendle-price-masive-hale-activity-indicates-a-buy-signal-recovery-ahead-

با توجه به سیگنال های امروزی، سرمایه گذاران ممکن است سطح قیمت فعلی پندل را نقطه ورود جذابی بدانند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا