اخبار ارز دیجیتال

معامله گری که سقوط بیت کوین در سال 2021 را به درستی پیش بینی کرده بود، پیش بینی خود را برای این چرخه ارائه می کند.

معامله‌گری که سقوط بازار کریپتو در ماه می 2021 را به دقت پیش‌بینی کرده بود، الگوی قیمت بیت‌کوین (BTC) را در چرخه بازار فعلی با استفاده از یک الگوی تاریخی پیش‌بینی کرد.

تحلیلگری به نام Dave the Wave به 145100 دنبال کننده خود در پلتفرم X گفت که انتظار دارد بیت کوین در محدوده بالا و پایین نسخه سفارشی او نوسان کند. منحنی رشد لگاریتمی (LGC) ادامه هید

LGC یک مدل سرمایه گذاری است که هدف آن پیش بینی است سقف ها و طبقات چرخه بازار بیت کوین با فیلتر کردن نوسانات کوتاه مدت.

به گفته این تحلیلگر، ادامه نوسانات بیت کوین در LGC در درازمدت منطقی تر است، به جای اینکه الگویی را که تاکنون امتحانش را پس داده است باطل کند.

این تحلیلگر پلتفرم X گفت:

معامله گران در این زمینه را می توان به طور تقریبی به دو دسته تقسیم کرد: کسانی که معتقد به کاهش بازده نهایی هستند، یعنی. نتایج ضعیف تر با وجود تلاش بیشتر و کسانی که به این اصل اعتقاد ندارند. طرفداران اصل DM (بازده کاهشی) تقریباً موافق هستند که قیمت بیت کوین در این کانال به مسیر خود ادامه خواهد داد.

او ادامه داد:

اما کسانی که این اصل را رد می کنند، نقض قیمت از این کانال و احتمال شکست در هر دو طرف را پیش بینی می کنند. به نظر من دسته اول بسیار منطقی تر به نظر می رسد، زیرا حداقل از نظر تجربی و تاریخی سابقه ای برای ادامه آن وجود دارد.

این تحلیلگر نمودارهایی را به اشتراک گذاشت تا نشان دهد این دو گروه چه فکر می کنند، با اولین نمودار نشان می دهد که بیت کوین طی سال ها در حین معامله در LGC افزایش یافته است. سقف های بلندتر (بالاتر بالا) و طبقات بالاتر (بالا پایین) ثبت خواهد شد.

حرکت بیت کوین در داخل منحنی رشد لگاریتمی (LGC)

نمودار دوم که نظرات دسته دوم را نشان می دهد، نشان می دهد که بیت کوین حد بالایی LGC را می شکند و سپس یک حرکت اصلاحی شیب دار را آغاز می کند که حد پایین این کانال را می شکند.

حرکت بیت کوین خارج از منحنی رشد لگاریتمی (LGC)

این معامله گر از ابزار فیبوناچی Extension نیز استفاده می کند. او قیمت هدف 180000 دلاری بیت کوین را در سال 2025 پیش بینی کرده است. این ابزار در تحلیل تکنیکال برای تخمین قیمت های هدف و همچنین عقب نشینی ها استفاده می شود و بر اساس نسبت های فیبوناچی کار می کند.

تخمین قیمت بیت کوین با استفاده از ابزار توسعه فیبوناچی

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا