اخبار ارز دیجیتال

معرفی استراتژی های موجود برای دریافت ایردراپ های EigenLayer

ایردراپ Egan Lear که به زودی منتشر خواهد شد این روزها در بین کاربران بسیار محبوب شده است و استراتژی های مختلفی برای به دست آوردن امتیاز آن وجود دارد. از پلتفرم های مفیدی که از این ایردراپ پشتیبانی می کنند می توان به Renzo، EtherFi و Mantle اشاره کرد.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از Cryptobriefing، دوره جدید “Restaking” EigenLayer از دیروز در ساعت 20:00 به وقت جهانی (UTC) آغاز شد و کاربران می توانند تا ساعت 20:00 روز جمعه اترهای خود را مجدداً استیک کنند به مناسبت این پنجره زمانی جدید، برخی از کاربران به اشتراک گذاشتند. استراتژی‌های آن‌ها برای استفاده حداکثری از دارایی‌های اتریوم، کسب بازده و دریافت ایردراپ EigenLair.

کاربری با نام مستعار Blur در پلتفرم X استراتژی های خود را برای کسب امتیاز Eigen Lear در 1 فوریه ارائه کرد. اولین راه حل او این است که از پلت فرم استیک مایع Swell برای گرفتن توکن مایع SwETH و استفاده از آن در eigenlire استفاده کند. از طریق این پلتفرم، کاربران همچنین می‌توانند این شانس را داشته باشند که توکن Swell خود را دریافت کنند. علاوه بر این، می‌توانید در ایردراپ‌های احتمالی که به شرط‌گذاری مجدد توکن‌های EigenLear پاداش می‌دهد، شرکت کنید.

در شرط بندی مجدد، همانطور که از نامش پیداست، برای بار دوم یک تراشه شرط می بندید. این امر از طریق روش های پیوند مایع امکان پذیر است. پلتفرم‌های استیکینگ مایع به کاربران یک توکن پراکسی می‌دهند و سپس می‌توانید از آن توکن در پروتکلی مانند EigenLear استفاده کنید.

به گزارش Blur، استفاده از پلتفرم Renzo برای استیک مایع نیز انتخاب خوبی برای دریافت توکن های ezETH است. ezETH با swETH متفاوت است و در حال حاضر به کاربران امتیازهای مجدد خود را ارائه می دهد. توکن Renzo را می توان در پلتفرم هایی مانند Pendle برای کسب درآمد بیشتر استفاده کرد.

KelpDAO Stiking Liquid همراه با Stader نیز توسط Blur ذکر شده است. کاربران می توانند اترهای خود را به Stader برای دریافت سهام ETHx و سپس توکن های Liquid Staking (LST) خود را به KelpDAO برای دریافت امتیاز rsETH و eigenlire سپرده گذاری کنند. علاوه بر این، با استفاده از این دو پلتفرم می توانید کلپ مایل نیز کسب کنید. Kelp Miles نقاطی هستند که احتمالاً برای توزیع نشانه اصلی Kelp از طریق airdrop استفاده می شوند.

آخرین استراتژی Blur استفاده از سهام مایع EtherFi برای به دست آوردن توکن eETH است که امکان دسترسی بومی به نقاط EigenLir را فراهم می کند. سپس EtherFi LST ها را می توان در پلتفرم های مختلف کسب درآمد مانند Eigenpie یا Pendle بازخرید کرد.

Pendle چندین گزینه برای رشد محصولات از طریق LST ارائه می دهد. اگرچه گزینه بازگشت ثابت در این پلتفرم ریسک کمتری دارد، اما هیچ راهی برای دریافت امتیاز EigenLear در اختیار کاربران قرار نمی دهد. در نتیجه، اگر کاربران eETH خود را در استخر بازده ثابت Pendle قرار دهند، امتیاز بازپرداخت خود را از دست خواهند داد.

ماتئوس گوئلفی، یکی از بنیانگذاران گروه تحقیقاتی برزیلی Modular Crypto، نیز استراتژی‌های خود را برای استفاده حداکثری از سهام مجدد EigenLear به اشتراک گذاشت. اول، او از Swell برای دریافت توکن rswETH استفاده می کند. این توکن برخلاف swETH در ابتدا حاوی نقاط EginLir است. سپس rswETH می تواند به عنوان نقدینگی در استخر پروتکل نقدینگی Maverick Ethereum استفاده شود.

گوئلفی همچنین به پروتکل Puffer Finance در اکوسیستم بازنگری اشاره کرد. مجموع ارزش قفل شده (TVL) این پروتکل اخیراً به بیش از 360 میلیون دلار رسیده است. تنها نقطه ضعف این پلتفرم، محدودیت استفاده از LST به stETH، توکن مایع Lido است.

بنیانگذار Modular Crypto همچنین به پلتفرم استیکینگ مایع Mantle اشاره کرد که mETH LST را تولید می کند. این LST ها سپس می توانند در پروتکل های ماینینگ مانند INIT Capital و Gravita Protocol که هنوز توکن ندارند توزیع شوند. با این استراتژی، علاوه بر شرکت در اشتراک گذاری مجدد EigenLayer، برای کشاورزی سودآور، واجد شرایط ایردراپ نهایی در هر دو پلتفرم نیز خواهید بود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا