اخبار ارز دیجیتال

معرفی بهترین ایردراپ های این ماه!

Airdrops یکی از بهترین راه ها برای دریافت ارزهای دیجیتال مختلف بدون پرداخت هزینه است. کاربران می توانند با انجام چندین کار مانند معرفی پروژه به افراد دیگر و سایر موارد تعیین شده توسط سازمان دهنده airdrop، مقداری از ارز دیجیتال پروژه را دریافت کنند.

یافتن رویدادهای رسمی و معتبر airdrop یکی از چالش های کاربران ارزهای دیجیتال است. بنابراین، ما بهترین ایردراپ های سولانا را که برای آوریل 2024 برنامه ریزی شده است، ارائه خواهیم کرد.

توجه: این خبر صرفاً جنبه اطلاع رسانی دارد و توصیه ای برای خرید یا فروش ارز خاصی نیست. مسئولیت تحقیق و بررسی صحت ارزها بر عهده شما کاربران گرامی می باشد.

شهاب سنگ

هدف پروتکل استیکینگ مایع متئورا این است که سولانا را با ارائه نقدینگی پایدار و بلندمدت به یک مرکز تجاری کامل برای کاربران ارزهای دیجیتال تبدیل کند.

بلیزستیک

Blyzstick یک پروتکل استخر غیر حضانت است که توسط بنیاد سولانا نگهداری می شود.

هنگامی که کاربران توکن Solana را در Blyzstick به اشتراک می گذارند، توکن bSOL را دریافت می کنند. این توکن را می توان در برنامه های غیرمتمرکز مختلف (dApp) اکوسیستم سولانا استفاده کرد.

الگوها

Sharky یک پروتکل وام دهی NFT است که به کاربران خود اجازه می دهد تا NFT های Sharx را خریداری یا نگهداری کنند. پس از راه اندازی این پروتکل، توکن SHARK صادر و توزیع می شود.

Camino Finance

Kamino Finance پروتکلی است که عملکردهایی مانند وام، تامین نقدینگی و اهرم را به عنوان یک واحد ارائه می کند. پس از راه اندازی این پروتکل توکن KMNO صادر و توزیع خواهد شد.

زتا مارکت

زتا مارکت یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) است که سرعت و تجربه کاربری یک صرافی متمرکز را در حین کار بر روی شبکه بلاک چین عمومی ارائه می‌کند و امنیت و شفافیت کامل را برای کاربران خود فراهم می‌کند. پس از پخش این پروتکل، توکن ZETA صادر و توزیع می شود.

کولت

Parcel یک بورس اوراق بهادار دائمی غیرمتمرکز بر روی پلتفرم Solana است که از معاملات متقاطع دائمی در بازارهای املاک و مستغلات پشتیبانی می کند. پس از راه اندازی این پروتکل، توکن PRCL صادر و توزیع می شود.

یک کولهپشتی

کوله پشتی اولین کیف پول xNFT است که کاربران می توانند دارایی های خود را مبادله کرده و آنها را به دفتر کل مرتبط کنند. ایردراپ این پروژه برای ارتقای امکانات آن انجام می شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا