اخبار ارز دیجیتال

معرفی قابلیت تراکنش هوشمند توسط متامسک; معاملات خصوصی امکان پذیر است!

ConsenSys، توسعه دهنده کیف پول محبوب MetaMask، در 14 می اعلام کرد که “Smart Transactions” را به عنوان یک ویژگی اضافی برای همه کاربران MetaMask در سراسر جهان عرضه می کند.

هدف از این فناوری ارائه تجربه کاربری بهتر با کاهش کارمزد، افزایش نرخ موفقیت تراکنش ها و محافظت از کاربران در برابر حملات مخرب MEV (حداکثر ارزش قابل استخراج) مانند حملات front-end و حملات ساندویچ است.

کاربران متامسک همیشه از کارمزدهای بالای تراکنش ها و سوآپ توکن ها شکایت داشته اند. از سوی دیگر، فعال کردن تراکنش‌های هوشمند با حفظ خصوصی تراکنش‌ها تا تایید نهایی، از سوء استفاده و حملات ربات‌ها جلوگیری می‌کند.

این ویژگی جدید میزان موفقیت 99.5 درصدی را در طول دوره آزمایشی به ثبت رساند که بالاتر از میانگین کلی صنعت است. Consensys اعلام کرد که این پیشرفت ها با استفاده از فناوری جدیدی به نام “مجازی سازی Mempool” به دست آمده است.

علاوه بر این، کاربران می توانند وضعیت فعلی تراکنش های معلق را از طریق داشبورد جدید مستقیماً در کیف پول مشاهده کنند و نیازی به استفاده از مرورگرهای بلاک چین شخص ثالث نیست.

بر اساس اجماع، تنها در سال 2023، بیش از 52000 اتریوم به دلیل تراکنش های ناموفق از بین رفته است. این نشان دهنده پیچیدگی ارسال تراکنش ها به شبکه های توزیع شده است.

قابلیت تراکنش هوشمند می‌تواند تجربه کاربر در Metamask را با خودکار کردن فرآیند و حل مشکلات تا حد زیادی بهبود بخشد.

شایان ذکر است که در ماه ژانویه، متامسک پشتیبانی از Validator Staking را راه‌اندازی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد 32 اتریوم را از طریق Consensus Custody Service به اشتراک بگذارند.

این کیف پول همچنین فقط 10% کارمزد پاداش دریافت می کند که بسیار کمتر از صرافی های متمرکز مانند Coinbase است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا