اخبار ارز دیجیتال

مقامات انرژی ایالات متحده موافقت کردند که تمام داده‌های حاصل از بررسی استخراج کریپتو را از بین ببرند

شورای بلاک چین و شرکت استخراج بیت کوین Riot Platforms می گویند که این مطالعه انگیزه سیاسی دارد و تهدیدی برای نوآوری و رشد اقتصادی در ایالات متحده است.

بر اساس بیانیه دوم مارس، مقامات انرژی ایالات متحده با شورای بلاک چین (TBC) و شرکت استخراج بیت کوین Riot Platforms موافقت کرده اند تا تحقیقات اضطراری پیشنهادی خود را که ماینرهای رمزنگاری را در سراسر کشور هدف قرار می دهد، متوقف کنند. وزارت انرژی ایالات متحده، اداره اطلاعات انرژی (EIA) و دفتر مدیریت و بودجه (OMB) با TBC و Riot توافق کردند که جمع‌آوری داده‌ها از ماینرهای کریپتو را به مدت سه سال متوقف کنند. درخواست جمع آوری EIA 862 ثبت شده است.

همچنین خاطرنشان کرد که تمام داده‌هایی که قبلاً از استخراج‌کنندگان رمزارز برای این مطالعه جمع‌آوری شده بود، که TBC و Riot ادعا می‌کردند مزاحم بوده است، حذف می‌شود و هر گونه داده آینده نادیده گرفته می‌شود، متهمان موافقت می‌کنند که EIA هیچ اطلاعاتی را فاش نمی‌کند. اگر EIA اطلاعات بیشتری دریافت کند. اطلاعات در پاسخ به بررسی فوری EIA 862، EIA این داده ها را از بین می برد. این موقتی را که قرار بود تا 8 مارس برقرار باشد، لغو می کند.

در 23 فوریه، کوین تلگراف گزارش داد که یک دادگاه به طور موقت تنظیم کننده های انرژی ایالات متحده را از جمع آوری داده ها در زمانی که پرونده در جریان بود، متوقف کرده است، پس از اینکه TBC و Riot قاضی را متقاعد کردند که آسیب های جبران ناپذیری بدون ممانعت از جمع آوری داده های بیشتر رخ خواهد داد، شاکیان استدلال کردند که با توجه به خسارات احتمالی، از جمله هزینه‌های غرق‌شده مربوط به انطباق با نظرسنجی، تهدید معتبر به اقدام قانونی در صورت عدم انطباق، و افشای اطلاعات خصوصی درخواستی، به همراه تقریباً 30 دقیقه برای تکمیل، دادگاه برآورد را به شدت نادرست تشخیص داد.

TBC و Riot همچنین با این تخمین مخالفت کردند و گفتند که هزینه های انطباق تا کنون بیش از 40 ساعت بوده است، اما هر دو TBC و Riot توافق کردند که EIA می تواند یک اخطار بازخورد عمومی جدید به مدت دو ماه در رابطه با اطلاعاتی که مجاز به جمع آوری آن است، صادر کند. در تشکیل پرونده آمده است، متهمان موافقت می کنند که EIA 60 روز فرصت دارد تا نظرات خود را از تاریخ انتشار اطلاعیه جدید ثبت فدرال ارائه دهد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا