اخبار ارز دیجیتال

مقام ارشد بیت فینکس: سال 2024 سال طلا، نقره و بیت کوین است

مدیر بخش مشتقات صرافی Bitfinx در حالی که پیش‌بینی ماه سختی برای بازار سهام می‌کند، می‌گوید که سرمایه‌گذاران ممکن است به دارایی‌های مطمئن روی بیاورند.

با توجه به کوین اکسو و به نقل از Cryptobriefing; مدیر مشتقات Bitfinex پیش بینی می کند که سال 2024 احتمالا سال خوبی برای سرمایه گذاری در دارایی های امن مانند بیت کوین، طلا و نقره خواهد بود.

جاگ کونر در تحلیلی که به کریپتوبریفینگ ارسال کرد، پیش‌بینی کرد که تورم در ماه‌های آینده بالاتر از آن چیزی است که بانک‌های مرکزی در سراسر جهان می‌توانند تحمل کنند. به گفته وی، این روند به احتمال زیاد امسال برای مدت طولانی منجر به افزایش نرخ سود خواهد شد. تصمیمی که می تواند اجرای سیاست پولی در بازارهای مالی سنتی مانند سهام را دشوارتر کند. به گفته کانر، این چالش‌ها احتمالا سرمایه‌گذاران را به سمت دارایی‌های با ارزش مانند بیت کوین، طلا و نقره سوق می‌دهد.

از سوی دیگر، آقای کانر معتقد است که عوامل دیگری مانند افزایش میانگین درآمد و مسائل ژئوپلیتیکی می تواند بر فشار بر بازارهای سهام بیفزاید. همچنین برخی تحلیل ها احتمال افزایش دو تا سه درصدی S&P 500 و رسیدن به سطح 4200 را در یک روند نزولی نشان می دهد. فرآیندی که کانر معتقد است به تقاضای بازار کالا و همچنین بیت کوین منجر خواهد شد.

با این حال، در 22 فوریه 2024 (3 مارس 1402)، پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین Glassnode یک همبستگی منفی بین بیت کوین و طلا را در 30 روز گذشته گزارش داد. بر اساس این گزارش، همبستگی این دو دارایی در حال حاضر 0.5- است. همانطور که می دانید عدد یک نشان دهنده همبستگی کامل و عدد -1 نشان دهنده عدم همبستگی است. اگر پیش بینی آقای کانر درست باشد، باید در این هفته شاهد آغاز سیگنال های تایید باشیم.

پیش بینی شما از روند قیمت بیت کوین، طلا و نقره در هفته های آینده چیست؟

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا