اخبار ارز دیجیتال

ممکوین یا توکن های هوش مصنوعی، کدام بخش در رالی آینده بیشتر پرداخت خواهد کرد؟

در حالی که بیت کوین امسال به دلیل نصف شدنش همچنان در سرفصل اخبار است، توجه سرمایه گذاران به ممکوین ها و توکن های هوش مصنوعی نیز جلب شده است.

رقابت بین ارزهای دیجیتال بر اساس میم و هوش مصنوعی

با وجود افزایش قیمت بیت کوین در سال جاری، کل بازار ارزهای دیجیتال نیز شاهد رشد قابل توجهی بوده است. این روند صعودی منجر به دستاوردهای قابل توجهی در هر دو بخش میم و هوش مصنوعی در بازار کریپتو شده است. با این حال، بررسی آمار بازار نشان می دهد که بخش memecoin از نظر توجه سرمایه گذاران و حجم معاملات از بخش هوش مصنوعی پیشی گرفته است.

ارزش کل بازار بخش memecoin 57.89 میلیارد دلار است که بیشتر از ارزش 43.17 میلیارد دلاری بخش هوش مصنوعی و کلان داده است. همچنین حجم معاملات توکن میم به 9.17 میلیارد دلار رسید، در حالی که حجم معاملات توکن هوش مصنوعی تنها 3.31 میلیون دلار بود. این داده ها نشان می دهد که سرمایه گذاران در حال حاضر تمایل بیشتری به بخش memecoin دارند.

در همین حال، عملکرد قابل توجه ممکوین های محبوب مانند Dogecoin (DOGE)، Shiba Inu (SHIB) و Pepe (PEPE) نیز نشان دهنده پتانسیل بالای این بخش برای ارائه بازدهی بیشتر به سرمایه گذاران در سال جاری است. همانطور که قبلا توسط Crypto News گزارش شده بود، Pepe اخیرا به بالاترین سطح قیمت خود رسیده است که سود قابل توجهی را برای نهنگ ها و آدرس های هوشمند به ارمغان آورد. از سوی دیگر، Dogecoin و Shiba Inu نیز با افزایش 100 تا 200 درصدی در رتبه‌بندی سالانه، خوش‌بینی زیادی نسبت به پتانسیل این نوع ارزهای دیجیتال ایجاد کردند.

در این راستا، مایلز دویچر، تحلیلگر برتر بازار ارزهای دیجیتال نیز اشاره کرد که Pepe و DogWife Hat (WIF) دو سکه با بهترین نسبت ریسک به پاداش (R/R) در این چرخه صعودی هستند.

با وجود تسلط فعلی ممکوین ها، پتانسیل بالای توکن های هوش مصنوعی را نباید نادیده گرفت. پذیرش و رشد فزاینده فناوری هوش مصنوعی در سراسر جهان یک عامل بسیار امیدوارکننده برای این بخش ارز دیجیتال است. موفقیت های انویدیا، غول فناوری هوش مصنوعی نیز نوید آینده روشنی را برای توکن ها در این زمینه می دهد.

سهام انویدیا در حال افزایش است و این شرکت قصد دارد با Dell برای گسترش فعالیت های هوش مصنوعی خود شریک شود. این پیشرفت‌ها همچنین چشم‌انداز بلندمدت توکن‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را امیدوارکننده می‌سازد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا