اخبار ارز دیجیتال

منتقدان از تایید بی اساس و غیر تاریخی ETF بیت کوین انتقاد می کنند

در حالی که بخش کریپتو تایید تاریخی چندین ETF بیت کوین را جشن گرفت، همه از این تصمیم راضی نبودند.

در حالی که صنعت کریپتو تایید تاریخی مورد انتظار صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) را در ایالات متحده جشن گرفت، همه از تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در بیانیه ای در 10 ژانویه خوشحال نبودند. کارولین کرنشاو، کمیسر کمیسیون بورس و اوراق بهادار، یکی از دو کمیسیونر که به تصویب آن رای منفی دادند، نوشت که حرکت آژانس به سمت ابزارهای سرمایه گذاری مبتنی بر بیت کوین غیرعاقلانه و غیر تاریخی است.

کرنشاو می‌گوید: «نگرانم که این محصولات به بازارها سرازیر شوند و در حساب‌های بازنشستگی خانوارهای آمریکایی که کمترین هزینه را دارند و پس‌انداز خود را به دلیل تقلب و دستکاری که به نظر می‌رسد در بیت‌کوین کش رایج است، از دست بدهند، ختم شود.» بازارها.» بر ETP تأثیر می‌گذارد، بازارهای پولی جهانی که زیربنای بیت کوین ETP هستند در اثر کلاهبرداری و دستکاری، متمرکز و بدون نظارت کافی آسیب می‌بینند، Better Markets، یک سازمان اقتصادی غیرانتفاعی نیز از انتقاد از تصمیم ETF دریغ نکرد. این دارایی ذاتاً بی فایده و بدون هدف توصیف شده است.

اقدام امروز SEC هیچ چیز را در مورد این محصول مالی بی ارزش تغییر نداد، بیت کوین و کریپتو هنوز استفاده قانونی ندارند، محصول انتخابی برای سفته بازان، قماربازان، شکارچیان و مجرمان باقی مانده و همچنان مخزن کلاهبرداری، دستکاری و جنایت هستند. 10 به Better Markets، دنیس، پنج روز پیش در نامه ای به SEC، از آژانس خواست تا طرح های ETF بیت کوین را رد کند، با این استدلال که محصولات تقریباً به طور قطع به سرمایه گذاران آسیب زیادی وارد می کنند.

استفان دیل، منتقد قدیمی ارز دیجیتال، نیز چند ساعت پس از تصویب این ارز دیجیتال را تحسین کرد و گفت که بیت کوین به معنای نجات، رکود و انقیاد در برابر ظلم ایده های نامعتبر قرون وسطی است و ارزهای فیات را تحسین می کند. پیتر شیف، منتقد بیت کوین، صدای خود را به این ترکیب اضافه کرد و گفت که این تاییدیه ها چیزی بیش از یک سری راه های جدید برای سفته بازان برای قمار با بیت کوین نیستند، حیف که بیت کوین خود یک ابزار واقعی نیست. واقعی مثل طلا نیست

حتی برخی از جامعه ارزهای دیجیتال از تاییدیه‌ها ناامید شدند و استدلال کردند که این تاییدیه برخلاف اخلاق بیت‌کوین است.کریس بلک، محقق کریپتو و حامی تمرکززدایی، نوشت که معرفی ETFهای سازمانی برای ماهیت غیرمتمرکز شبکه بیت‌کوین در جهان مضر است. بلند مدت. .

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا