اخبار وب 3

منطقه آزاد امارات با بنیاد HBAR برای حمایت از استارت آپ های وب 3 شریک می شود

این همکاری دسترسی به برنامه کمک هزینه و پشتیبانی در زمینه هایی مانند فناوری، بازاریابی و توسعه کسب و کار را برای استارت آپ های وب 3 فراهم می کند.
RAK Digital Assets Oasis (RAK DAO)، یک منطقه آزاد در امارات متحده عربی که به شرکت های رمزنگاری اختصاص داده شده است، یک یادداشت تفاهم (MOU) با بنیاد HBAR امضا کرده است تا از اعضای اکوسیستم خود از طریق یک برنامه کمک مالی و با ارائه کمک در پشتیبانی حمایت کند. از اهرم بلاک چین Hedera.
اعلیحضرت شیخ محمد بن حمید بن عبدالله القاسمی، رئیس RAK DAO، در پیامی که به کوین تلگراف ارسال شد، گفت که مشارکت با بنیاد HBAR باعث رشد پایدار برای اکوسیستم خواهد شد و آینده ای را شکل می دهد که در آن امارات متحده عربی به عنوان “رهبر جهانی در جهان” اقتصاد دیجیتال ” نشان داده خواهد شد. او گفت:

ما با ایجاد و فعال کردن اولین اکوسیستم وب 3 دارای مجوز در جهان، تبادل بی‌وقفه اطلاعات را تسهیل می‌کنیم، کسب‌وکارها را در بخش‌ها به هم متصل می‌کنیم و راه را برای شکوفایی روابط هم افزایی هموار می‌کنیم.»

بر اساس این اطلاعیه، امکان دسترسی به برنامه جامع کمک هزینه و پشتیبانی تخصصی فناوری، بازاریابی و توسعه کسب و کار را برای استارت آپ های وب 3 فراهم می کند. این کار همچنین بر مقیاس پذیری برای ایده های جدید تمرکز دارد. این دو سازمان همچنین ابتکارات دیگری از جمله جلسات استارت آپی را ایجاد خواهند کرد و پروژه های مشترکی مانند استودیوهای سرمایه گذاری یا شتاب دهنده ها را راه اندازی خواهند کرد.

RAK DAO بخشی از تلاش‌های امارات متحده عربی برای حمایت از کسب‌وکارهای رمزنگاری با ایجاد یک منطقه تجاری آزاد در این کشور است که به Web3 اختصاص دارد. مناطق آزاد در امارات متحده عربی به کارآفرینان اجازه می دهد تا مالکیت 100 درصدی کسب و کار خود را در این کشور داشته باشند. این حوزه های تجاری اغلب طرح های مالیاتی و چارچوب های نظارتی خود را دارند.

در 28 فوریه، امارت رأس‌الخیمه اعلام کرد که از فناوری‌های نوظهور مانند FTO، سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAOs)، برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) و سایر مشاغل مرتبط با ارزهای دیجیتال از طریق RAK DAO پشتیبانی خواهد کرد. امارات متحده عربی یکی از مناطقی است که از فضای کریپتو پشتیبانی می کند. رویکرد نظارتی این کشور به ارزهای دیجیتال توجه کسب‌وکارهای ارز دیجیتال جهانی مانند و Ro را در میان عدم قطعیت نظارتی در ایالات متحده جلب کرده است.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا