اخبار ارز دیجیتال

مهمترین رویدادهای صنعت ارزهای دیجیتال در آوریل 2024 که باید دنبال کنید!

رویدادهای مهمی در آوریل 2024 رخ خواهد داد که این ماه را به یک ماه سرنوشت ساز و تاریخی برای صنعت ارزهای دیجیتال تبدیل می کند.

در ابتدای ماه دو اتفاق مهم رخ خواهد داد. اولین مورد نصف شدن بیت کوین کش (BCH) در 2 یا 3 آوریل است که پاداش استخراج BCH را به نصف کاهش می دهد.

رویداد دوم، پاداش استخراج بیت کوین (BTC) به نصف در حدود 25 آوریل است. این رویدادها با هدف کنترل تورم و مدیریت عرضه انجام می شود و می تواند به دلیل کاهش تعداد سکه های جدید در گردش منجر به افزایش تقاضا و قیمت شود.

محیط قانونی حاکم بر ارزهای دیجیتال نیز در حال گرم شدن است. یکی از پرونده های مهم، پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) علیه صرافی کوین بیس است. مهلت تسویه حساب در این مورد 19 آوریل است و نتیجه آن می تواند رویه های نظارتی آینده مربوط به ارزهای دیجیتال در ایالات متحده را تحت تأثیر قرار دهد.

همچنین، حکم دادگاه برای Changpeng Zhao (CZ)، موسس صرافی Binance، در 30 آوریل صادر خواهد شد. پرونده CZ به عدم اجرای یک برنامه موثر ضد پولشویی متهم شده است و چالش های قانونی پیش روی رهبران صنعت ارزهای دیجیتال را برجسته می کند.

در پایان ماه آوریل شاهد راه اندازی شبکه اصلی پروژه EigenLayer خواهیم بود. هدف این پروژه بهبود مقیاس پذیری، امنیت و عملکرد شبکه اتریوم است و با سرمایه گذاری قابل توجه 100 میلیون دلاری Andreessen Horowitz عمل می کند.

علاوه بر تحولات داخلی در حوزه ارزهای دیجیتال، شاخص های کلان اقتصادی نیز بر این بازار تاثیرگذار است.

به عنوان مثال، انتشار شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) برای ماه مارس در 10 آوریل می تواند بر روحیه کلی بازار ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد. این شاخص روندهای اقتصادی گسترده تری را منعکس می کند و افزایش آن در فوریه سرمایه گذاران را در حالت آماده باش قرار داد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا