اخبار ارز دیجیتال

موسسات مالی با تهدید فزاینده کلاهبرداری با هوش مصنوعی روبرو هستند

بسیاری از موسسات مالی برای مقابله با پیچیدگی فزاینده کلاهبرداری مبتنی بر هوش مصنوعی در تلاش هستند و نیاز اساسی به روش‌های تشخیص و پیشگیری پیشرفته ایجاد می‌کند.

در دنیای مالی، هوش مصنوعی (AI) هم به عنوان ابزار و هم به عنوان مولد مشکلات جدید ظاهر شده است که نوآوری، بهره‌وری و کارایی را برای شرکت‌ها به ارمغان می‌آورد، اما چالش‌های پیچیده‌ای را نیز به همراه دارد. از زمان ظهور ابزارهای هوش مصنوعی در دسترس، بسیاری از موسسات مالی با کمبود ابزارهایی برای شناسایی دقیق و جداسازی کلاهبرداری هوش مصنوعی از سایر انواع کلاهبرداری دست و پنجه نرم کردند. تمایز بین انواع مختلف کلاهبرداری در سیستم های آنها، این مؤسسات را با نقطه کوری مواجه می کند و درک دامنه و تأثیر کلاهبرداری مبتنی بر هوش مصنوعی را دشوار می کند. تقلب

کوین تلگراف به آری جاکوبی، کارشناس کلاهبرداری هوش مصنوعی و مدیرعامل Deduce گوش داد تا بفهمد چگونه موسسات مالی می توانند کلاهبرداری با هوش مصنوعی را شناسایی و جدا کنند، برای جلوگیری از این نوع کلاهبرداری قبل از وقوع چه کاری می توان انجام داد، و چگونه می توان کل صنعت را به سرعت متحول کرد. با توجه به اینکه چالش اصلی این است که اکثر موسسات مالی در حال حاضر راهی برای تمایز بین کلاهبرداری های تولید شده توسط هوش مصنوعی و انواع دیگر که در یک دسته کلاهبرداری قرار می گیرند، ندارند، ژاکوبی گفت که ترکیب اطلاعات شخصی مشروع مانند اعداد، نام ها و تاریخ تولد با موارد اجتماعی آدرس های ایمیل مهندسی شده و شماره تلفن های قانونی شناسایی توسط سیستم های قدیمی را تقریبا غیرممکن می کند.

جاکوبی گفت که این امر جلوگیری و تصحیح محرک های اصلی کلاهبرداری را بسیار دشوار می کند، به ویژه با افزایش انواع جدید تقلب، تشخیص هوش مصنوعی به دلیل توانایی آن در ایجاد هویت های مصنوعی و واقعی در مقیاسی که این فناوری را تقریبا غیرممکن می کند، به ویژه دشوار است. نقش مدیر عامل Deduce در چنین مواردی از کلاهبرداری می‌گوید: تشخیص این است که فناوری به سرعت در حال تکامل است، همانطور که مجموعه مهارت‌های افرادی که مرتکب کلاهبرداری با هوش مصنوعی می‌شوند، به این معنی است که موسسات مالی باید در بالاترین سطح بازی خود باشند تا بفهمند؟ کمیسر کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) سه پیشنهاد برای تنظیم فناوری های هوش مصنوعی در بازارهای مالی ایالات متحده ارائه کرده است.

به‌ویژه، اعمال مجازات‌های افزایش‌یافته برای کسانی که عمداً از فناوری‌های هوش مصنوعی برای ارتکاب کلاهبرداری، دستکاری بازار یا فرار از مقررات استفاده می‌کنند، در صورت عدم اقدام مؤسسات مالی و تنظیم‌کننده‌ها در حال حاضر، به‌طور مؤثر دستگیر نمی‌شوند. آنها راه حل مناسبی هستند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا