اخبار وب 3

نام تجاری Lacoste NFT های مد را برای یک تجربه تعاملی Web3 به کارت های دیجیتال تبدیل می کند

غول مد یک تجربه دیجیتال تعاملی وب 3 را پرده برداری کرد که در آن طرفداران می توانند برای برنده شدن جوایز در سرمایه گذاری های اجتماعی شرکت کنند.
با رها کردن انقلاب دیجیتال، رهبران صنعت برای ایجاد تأثیرات ماندگار و تغییر چشم‌انداز تعامل بین طرفداران پرشور و مارک‌های محبوب رقابت می‌کنند. در میان این پیشگامان، خانه مد مشهور پاریسی Lacoste در حال ارتقای بازی نوآوری دیجیتال خود است و جان تازه‌ای به تمساح‌های دیجیتال نمادین خود در یک تجربه بازی Web3 معروف به «. همانطور که Lacoste این سفر جذاب را آغاز می کند، انقلاب دیجیتال تجربه بازی Web3 آن در شرف طوفانی است.
فصل اول The Mission که از 29 ژوئن تا دسامبر 2023 اجرا می شود، شامل چندین فصل است که حاوی ماموریت های ویژه است. با انجام ماموریت ها، کاربران امتیاز کسب می کنند و در جدول امتیازات رتبه بالاتری کسب می کنند و کمیاب و ارزش کارت های UNDW3 خود را در این فرآیند افزایش می دهند. نادر بودن بهتر پاداش ها، سودمندی و ارزش دارایی بهتری را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. بازیکنان برتر کوپن های دیجیتالی دریافت می کنند، در حالی که بازیکن برتر در پایان فصل اول یک تجربه لاکوست VIP با تمام هزینه ها را در پاریس دریافت می کند.

دوستداران لاکوست سفری را با Web3 آغاز کردند زمانی که غول مد مجموعه منحصر به فرد خود را به نام UNDW3 (تلفظ “زیرآب”) در ژوئن 2022 راه اندازی کرد. “نزدیک کردن طرفداران وفادار به برند نمادین Web3 و تقویت تجربه تعاملی Web3 در مرحله بعدی یک جامعه دوستانه است. گامی در تکامل اینترنت.»

پس از موفقیت این مجموعه، Lacoste اکنون قصد دارد با توسعه Genesis pass NFT در کارت های UNDW3 و پرده برداری از تجربه بازی منحصر به فرد وب 3، مفهوم NFT های پویا را به دنیای مد هدایت کند. از 29 ژوئن، انجمن UNDW3 می‌تواند یک ماجراجویی تعاملی را در The Mission آغاز کند، جایی که آنها مأموریت‌هایی را برای باز کردن امتیازات انحصاری انجام می‌دهند.
دارندگان کارت UNDW3 به وب سایت The Mission دسترسی دارند که به عنوان دروازه Lacoste به دنیای Web3 عمل می کند. در آنجا، کاربران می توانند مأموریت های موجود را که شامل مشارکت جامعه از طریق کانال های اجتماعی UNDW3 است، انتخاب و راه اندازی کنند. Lacoste یک سیستم رتبه بندی جامعه را برای ردیابی فعالیت های Web3 هر بازیکن معرفی کرد.

لاکوست توضیح داد که مفهوم پیشگام در صنعت مد گواهی بر چشم انداز این برند است و افزود:

ما قویاً معتقدیم که آینده وفاداری به برند بسیار فراتر از تعاملات معاملاتی است. “نقشه UNDW3 طیف وسیع تری از تعامل با برند را جشن می گیرد که خلاقیت، گفتگو و بازی را در بر می گیرد.”

صنعت مد با معرفی موج جدیدی از نوآوری و توسعه را شاهد بوده است. با استفاده از دارایی های دیجیتال برای ارائه مزایای دنیای واقعی به صاحبان، برندها اکنون این فرصت را دارند که مشتریان را به اعضای جامعه خود تبدیل کنند. با معرفی کارت‌های UNDW3، غول مد فرانسوی قصد دارد با پاداش دادن به اعضای جامعه که در طرح‌های نوآورانه، تجربه‌های بازی و مکالمات پیرامون Lacoste شرکت می‌کنند، یک تغییر پارادایم در تجربه برند و برنامه‌های وفاداری ایجاد کند.
کاربران می توانند با مراجعه به وب سایت رسمی UNDW3 به این ماموریت بپیوندند.

منبع:

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا