اخبار ارز دیجیتال

نسبت قیمت به فروش XRP دو برابر Nvidia است

نسبت قیمت به فروش برای ارزیابی پتانسیل سرمایه گذاری استفاده می شود و نسبت های پایین تر نشان دهنده فرصت های جذاب تر است.

نسبت قیمت به فروش توکن XRP تقریبا دو برابر انویدیا است که یکی از پرمعامله ترین سهام در بازار است، نسبت قیمت به فروش توکن XRP 61.689 است، در حالی که انویدیا نسبت قیمت به فروش 37 را دارد. نسبت بر ارزش بازار یک شرکت معین تقسیم می شود. بر اساس درآمد شرکت یا کل فروش شرکت در 12 ماه گذشته محاسبه می شود، هر چه این نسبت کمتر باشد، جذابیت سرمایه گذاری بیشتر می شود.

به گفته مساری، دفتر کل XRP ریپل در سال 2023 بیش از 583000 دلار کارمزد شبکه ایجاد کرد، در مقایسه با درآمد انویدیا 26.97 میلیارد دلار در سال 2023، طبق گزارش مالی سال 2023. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، توکن XRP در 24:3 ساعت تا 2011 بر اساس داده های Yahoo Finance، قیمت آن نیز با 0.15 درصد افزایش به 0.6205 دلار، با ارزش بازار 34 میلیارد دلار رسید. سهام انویدیا در معاملات قبل از بازار با 0.49 درصد کاهش به 898.25 دلار رسید.

انویدیا بزرگترین تولید کننده تراشه های نیمه هادی جهان و سومین شرکت بزرگ جهان با ارزش بازار 2.25 تریلیون دلار است، این شرکت رشد درآمد سالانه 265 درصدی را به دلیل تقاضای رو به رشد جهانی برای تجهیزات هوش مصنوعی (AI)، قیمت XRP گزارش کرده است. سال گذشته 20.55 درصد افزایش یافت، در حالی که قیمت سهام انویدیا بیش از 241 درصد افزایش یافت که عمدتاً ناشی از افزایش تقاضای جهانی برای تراشه های نیمه هادی است که به طور گسترده در مدل های هوش مصنوعی بالا استفاده می شود، قیمت XRP از دسامبر 2020. تحت فشار فزاینده ای قرار گرفته است. همانطور که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از ریپل، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل آن و کریس لارسن، بنیانگذار آن، شکایت کرد و ادعا کرد که این شرکت 1.3 میلیارد دلار از عرضه اوراق بهادار را اختلاس کرده است.

در ژوئیه 2023، زمانی که قاضی آنالیسا تورس حکم داد که XRP یک امنیت نیست، بلکه فقط در ارتباط با فروش برنامه ریزی شده در مبادلات دارایی دیجیتال است، این پرونده توجه بیشتری را به خود جلب کرد. طبق پرونده دادگاه در 25 مارس، برای فروش، اوراق بهاداری است که با آزمون هاوی مطابقت دارد. SEC پیشنهاد کرد که Ripple در مجموع 1.95 میلیارد دلار جریمه مدنی بر اساس نقض قانون توسط ریپل با ادامه فروش XRP پس از اخطارهای قانونی بپردازد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا