اخبار ارز دیجیتال

نظارت بیت کوین در نیویورک با یک تغییر عمده روبرو است

دفتر کنترل نگرانی هایی را در مورد رسیدگی به درخواست کنندگان BitLicense توسط وزارت خدمات مالی نیویورک ابراز کرده است.

توماس دی ناپولی، بازرس ایالت نیویورک، نگرانی‌هایی را در مورد مدیریت BitLicense توسط اداره خدمات مالی نیویورک (NYDFS) مطرح کرد. در گزارش ژانویه در مورد صدور مجوز ارزهای دیجیتال در این ایالت، DiNapoli فقط اطمینان محدودی را ابراز کرد که NYDFS علاوه بر انجام خارج از آن نیز وجود دارد. مسئولیت های نظارتی در مورد BitLicense، NYDFS همچنین وظیفه نظارت بر سایر مقامات مالی در ایالت را بر عهده دارد.

دی ناپولی به نادرستی در محدوده بررسی های امنیتی در مورد مجوزهای بالقوه اشاره کرد، به عنوان مثال، تحقیقات تیم او نشان داد که دو نفر از هشت متقاضی در نمونه، فرآیند انگشت نگاری را قبل از تایید درخواست به طور کامل تکمیل نکرده اند. NYDFS همچنین نتوانست مدرکی مبنی بر تعهدات مالیاتی متقاضیان یا اسناد حداقل دارایی خالص ارائه کند. دفتر کنترل همچنین یک فاصله سه ساله بین بررسی های ظاهراً دوسالانه وضعیت مالی دارنده مجوز و سلامت کسب و کار آن پیدا کرد که NYDFS ملزم به انجام آن در برخی موارد است. چهار سال بین ثبت اسناد ضد پولشویی توسط شرکت ها و اعطای مجوز BitLicense می گذرد، به این معنی که این اسناد به احتمال زیاد از قبل قدیمی هستند.

DiNapoli توصیه می‌کند که رویه‌های رسمی برای روند پیگیری امتحانات ایجاد شود. این سند همچنین حاوی پاسخ NYDFS به ممیزی است و بیان می کند که این بخش قبلاً این حوزه را برای بهبود شناسایی کرده است و مدلی را برای پیگیری نتایج امتحانات اتخاذ کرده است. ، در آوریل 2023 رویه ای را برای ردیابی نتایج آزمایش BitLicense برای این اهداف اجرا کرد، اما کنترلر خاطرنشان می کند که NYDFS یک یادداشت ردیابی از هشت نمونه را تنها برای یک دارنده مجوز ارائه کرده است.

شرکت‌های رمزنگاری فعال در نیویورک از سال 2015 ملزم به درخواست مجوز BitLicense از طریق NYDFS بوده‌اند و فهرست دارندگان مجوز در حال حاضر شامل 32 نهاد تنظیم‌شده، از جمله BitPay، Coinbase، Gemini، Pexos و PayPal است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا