اخبار ارز دیجیتال

نهنگ‌های آربیتروم پس از باز کردن توکن ، 58 میلیون دلار به صرافی‌ها منتقل می‌کنند

آربیتروم 1.1 میلیارد توکن به ارزش حدود 2.32 میلیارد دلار را در 16 مارس در اختیار تیم، مشاوران و سرمایه گذاران خود قرار داد.

نهنگ‌های آربیتراژ (ARB) پس از باز کردن تعداد زیادی توکن اختصاصی در 16 مارس، انتقال دارایی‌های دیجیتال خود را به صرافی‌های ارز دیجیتال آغاز کردند. صرافی‌ها، در مجموع نهنگ‌ها 34 میلیون توکن به ارزش تقریبی 58 میلیون دلار در زمان نگارش این مقاله سپرده‌گذاری کرده‌اند، این رویداد پس از بازگشایی توکن عظیم از پروژه بلاک چین لایه 2 در 16 مارس رخ می‌دهد. Arbitrom 1.1 میلیارد توکن ARB (به ارزش 2.32 میلیارد دلار) را باز کرد، داده‌های ردیاب ارز دیجیتال Token Unlocks نشان داد که Arbitrom همچنین 673.5 میلیون توکن را برای مشاوران و اعضای تیم خود و همچنین 438.25 میلیون برای سرمایه‌گذاران باز کرده است.

این پروژه یک Cliff Unlock را انجام داد، به این معنی که توکن‌ها به یکباره منتشر شدند، و پیش‌بینی‌هایی را برانگیخت که بسیاری از دارندگان در برابر توکن موضع کوتاهی بگیرند، حتی برخی از اعضای انجمن در رسانه‌های اجتماعی پست کردند. که ARB های خود را فروختند، برخی امیدوار بودند که توکن تخلیه نشود، یکی از اعضای انجمن امیدوار بود که در عوض از الگوی مشابهی با سایر چرخه های افزایش سرمایه پیروی کند که در آن قیمت توکن ها به جای کاهش افزایش می یابد، اما این مورد در مورد ARB صدق نمی کند.

در هفته منتهی به بازگشایی توکن، قیمت توکن ARB به طور مداوم کاهش یافت، توکن در 13 مارس به 2.22 دلار رسید و در 16 مارس، روز بازگشایی، به 1.84 دلار و در 17 مارس، توکن کاهش یافت. حتی بالاتر از 1.64 دلار بود.دلار به پایین ترین سطح هفت روزه سقوط کرد، با این توکن در حال حاضر در اطراف نقطه قیمتی 1.70 دلار قرار دارد، تقریباً 29 درصد کمتر از بالاترین قیمت 2.39 دلار در 12 ژانویه، در حالی که توکن های قفل شده قبلاً 23.42 قیمت داشته اند. ٪، دارندگان ممکن است به این زودی ها تسکین نگیرند، طبق گفته Token Unlocks، Arbitrum قرار است 92.65 میلیون توکن دیگر را در 16 آوریل راه اندازی کند.

ارزش این توکن ها تقریباً 157 میلیون دلار با قیمت های فعلی بازار است و به یکباره در اختیار تیم Arbitrum، مشاوران و سرمایه گذاران آن قرار خواهد گرفت.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا