اخبار ارز دیجیتال

نهنگ مرموز 450 میلیون دوج کوین جابه جا کرد

یک نهنگ ارز دیجیتال بیش از 450 میلیون سکه DOGE به ارزش تقریبی 40 میلیون دلار جابه جا کرده است. هزینه انتقال این تراکنش فقط 1.01 دوج برای این کیت است! یعنی او فقط 9 سنت برای جابجایی چنین مبلغ زیادی پرداخت کرد.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از کریپتو گلوب، این تراکنش از سرویس نظارت است هشدار نهنگ دوج کوین گزارش شده است. این تراکنش از یکی از بزرگترین کیف پول های Dogecoin به آدرسی نامعلوم ارسال شده است.

هویت این کیت ارز دیجیتال برای این سرویس مشخص نیست. ما هنوز نمی دانیم که آیا با یک آدرس کیف پول سرد در صرافی سروکار داریم یا با یک سرمایه گذار بزرگ واقعی/مشروع که دارایی های Dogecoin خود را به شبکه منتقل کرده است.

این تراکنش اندکی پس از انتشار خبر تلاش ایلان ماسک برای گنجاندن پرداخت‌های رمزنگاری شده در ابزار پرداخت آینده پلتفرم توییتر انجام شد.

گزارش مذکور باعث افزایش قیمت دوج کوین شد. ماسک یکی از حامیان شناخته شده DOGE است و شرکت خودروسازی او – تسلا – از اواخر سال 2021 DOGE را به عنوان وسیله پرداخت برای برخی از محصولات خود می پذیرد. ماسک همچنین به احتمال پذیرفتن دوج توسط شرکت دیگرش، SpaceX اشاره کرد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا