اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های ارز دیجیتال شروع به کار کردند. هیچ خبری در راه است؟

اخیراً برخی از آدرس‌های بیت‌کوین که از سال 2019 غیرفعال بودند، فعالیت خود را از سر گرفتند و نزدیک به 50000 بیت‌کوین به ارزش تقریبی 2 میلیارد دلار را جابه‌جا کردند. از سوی دیگر، بنیاد اتریوم به تخلیه اتریوم ادامه می دهد و بر اساس این داده ها، برخی نهنگ های ارز دیجیتال خرید و فروش سنگین آلت کوین ها را آغاز کرده اند. نشانه افزایش فعالیت نهنگ چیست؟ هیچ خبری در راه است؟

به گزارش کوین اکسو و به نقل از coingape، داده‌های منتشر شده توسط Arkham Intelligence نشان می‌دهد که نهنگ‌های پیر از خواب بیدار شده‌اند و حرکتی بالغ بر ۲ میلیارد دلار ثبت کرده‌اند. در یک سری از 5 تراکنش منحصر به فرد، تقریباً 49852 بیت کوین به شبکه منتقل شد که همه آنها به طور همزمان آغاز شدند. مقدار 9,952,000 بیت کوین با ارزش تخمینی 427.16 میلیون دلار به یکی از آدرس های بیت کوین با برچسب “old-btc-jan-2024 (31z8K)” و کیف پول دیگری با برچسب “3BL5T” با رقم بالاتر منتقل شد و به ارزش 450.26 رسید. میلیون دلار به قیمت 10.486 هزار دلار.

علاوه بر این دو آدرس بیت کوین، بزرگترین تراکنش دارای 11115000 بیت کوین از آدرس «33adD» است که ارزش آن 478.15 میلیون دلار است. علاوه بر 9,445,000 بیت کوین از آدرسی با عنوان “3KNWi” به ارزش 405.56 میلیون دلار، کمترین تراکنش برای آدرسی با برچسب “3Fs3V” حاوی 8859000 بیت کوین به ارزش 281.1 میلیون دلار بود.

حساب Arkham در توییتی اعلام کرد که بیت‌کوین‌های غیرفعال به ارزش ۲ میلیارد دلار درست قبل از باز شدن بازار ایالات متحده به چندین آدرس مرتبط منتقل شده‌اند. این بیت کوین ها از سال 2019 غیر فعال هستند.

بیدار کردن کیف پول‌های خفته چیز جدیدی نیست، اما زمان‌بندی و روند تاریخی این کیف پول خاص تغییری را ایجاد می‌کند که این معامله را جالب می‌کند. ابتدا 2 تراکنش از 5 تراکنش از آدرس های بیت کوین به کیف پولی با برچسب “bc1q9” منتقل شد و سپس سه تراکنش باقی مانده به کیف پول های مختلف با نام قدیمی منتقل شد. این بیت کوین ها در 5 آدرس از 49 کیف پول مختلف جمع می شوند.

بیدار شدن آدرس‌های بیت‌کوین در زمانی اتفاق می‌افتد که صنعت کریپتو هنوز با اقدام تاریخی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای تصویب ETF بیت‌کوین دست و پنجه نرم می‌کند. این جابجایی بزرگ وجوه در شبکه بیت کوین پس از انتقال 9000 بیت کوین توسط Grayscale Investments صورت می گیرد. روند وجوه نشان می دهد که چگونه نهنگ ها در حال تغییر موقعیت هستند تا احتمالاً از جنبش فعلی بیت کوین استفاده کنند. این حرکت ها تاکنون تاثیر منفی بر قیمت نداشته است، زیرا چشم انداز فعلی نشان می دهد بیت کوین با نوسانات محدود اما صعودی به 42800 دلار می رسد.

بنیاد اتریوم به حذف اتریوم ادامه داد

بنیاد اتریوم با یک تراکنش اخیر که شامل مبادله 100 اتریوم برای استیبل کوین های DAI بود، به الگوی خود در تخلیه اتریوم ادامه داد. بر اساس گزارش‌ها، بنیاد اتریوم همچنان درگیر فروش دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار است. چنین داده‌هایی تأیید می‌کند که بنیاد 100 اتریوم به ارزش تقریباً 253000 دلار را به یک آدرس ناشناخته منتقل کرده و متعاقباً مبلغی معادل آن را در استیبل کوین DAI دریافت کرده است.

بنیاد اتریوم، یک سازمان غیرانتفاعی کلیدی پشت بلاک چین اتریوم، دارای سبد قابل توجهی از دارایی های رمزنگاری شده است. تراکنش‌های اخیر نشان می‌دهد که کیف پول بنیاد با عنوان «ارائه‌دهنده کمک مالی: 0x9ee» پیشرفت‌های چشمگیری در اتریوم داشته است.

با وجود این فروش، حجم دارایی بنیاد اتریوم همچنان بالاست و بیش از 312000 اتریوم در اختیار دارد. با قیمت اتریوم در زمان نگارش این خبر که حدود 2564.78 دلار است، دارایی این بنیاد نزدیک به 794 میلیون دلار است. تاریخچه تراکنش ها همچنین یک سبد متنوع از جمله Wrapped Ethereum (WETH)، DAI، USD Coin (USDC) و سایر توکن ها را نشان می دهد.

فروش مبتنی بر اتریوم به دلیل تأثیر بالقوه آن بر پویایی بازار، اغلب در جامعه اتریوم موج می‌زند. به عنوان نهاد اصلی که از توسعه پروتکل اتریوم حمایت می کند، فعالیت های مالی بنیاد به دقت توسط سرمایه گذاران و تحلیلگران رصد می شود. چنین تراکنش‌هایی معمولاً برای سیگنال‌هایی در مورد ارزیابی بنیاد از بازار و استراتژی آن برای بودجه توسعه و کمک‌های بلاعوض مورد بررسی قرار می‌گیرند. این تراکنش نسبتاً کوچک تأثیر کمی بر قیمت اتریوم داشت.

حرکت نهنگ ها توجه تاجران را به خود جلب کرد

چهار نهنگ غول پیکر ارز دیجیتال تراکنش های عظیمی انجام دادند. نهنگ ها با یک سری معاملات قابل توجه به حرکت خود در بازار آلت کوین ادامه می دهند.

بنیانگذار Aave استانی کولچوف 5500 Aves را به قیمت 563960 دلار با میانگین قیمت 102500 دلار فروخت. این توکن ها 24 روز پیش توسط gnosissafeproxy با قیمت متوسط ​​97.04 دلار خریداری شدند. در 5 روز گذشته، کلچف در مجموع 10.5 هزار AAVE به ارزش 1.09 میلیون دلار با میانگین قیمت 103.59 دلار فروخته است.

در معامله دیگری، مدیریت سرمایه آبراکساس (هکا فاند) حدود 1.5 هزار ETH (به ارزش 3.87 میلیون دلار) از بایننس برداشت کرد. در مجموع، آنها در 3 روز گذشته 17.22 هزار اتریوم (به ارزش 44.45 میلیون دلار) از صرافی های متمرکز در 10 تراکنش برداشت کرده اند. این کیف پول در حال حاضر 3.54 میلیون Metics (به ارزش 2.99 میلیون دلار) دارد.

نهنگ دیگری با آدرس کوتاه 0x043 نیز مقدار زیادی اتریوم گرفت. نهنگ مورد بحث در مجموع 59.26 میلیون دلار اتریوم را از صرافی کوین بیس در سه تراکنش خارج کرد. این نهنگ ارزهای رمزنگاری شده را نفروخته است و هنوز 59.26 میلیون دلار اتریوم دارد.

منبع

coingape.comu.todaybitcoinsistemi.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا