اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های بیت کوین در یک هفته بیش از 21400 بیت کوین را از صرافی ها خارج می کنند

نهنگ های بیت کوین در این هفته بیش از 21400 بیت کوین را از صرافی های کریپتو تخلیه کردند تا از افزایش قیمت اخیر استفاده کنند.

نهنگ های بیت کوین (BTC) در حرکت بوده اند و طی هفته گذشته در بحبوحه افزایش قیمت بیت کوین از 73000 دلار، مقدار قابل توجهی بیت کوین را از صرافی ها حذف کرده اند، نهنگ های بیت کوین به دنبال پول نقد از سود خود و موارد دیگر از 21000 بیت کوین برداشت شده در این هفته، تحلیلگر رمزارز است. مارتینز اخیراً از X بازدید کرد و فعالیت قابل توجهی از نهنگ بیت کوین را فاش کرد و اشاره کرد که در این هفته 21401 بیت کوین از صرافی های ارزهای دیجیتال خارج شد تا از سود حاصل از افزایش قیمت بیت کوین پول نقد شود.

بر اساس داده‌های Into The Block، تأثیر این فعالیت نهنگ به‌ویژه در روز پنج‌شنبه، ۱۴ مارس، زمانی که بیت‌کوین‌های حیرت‌انگیز ۷۵۲ میلیون دلاری از صرافی‌های ارزهای دیجیتال برداشت شدند، مشهود بود که بالاترین برداشت یک روزه از ماه می ۲۰۲۳ بود. علاوه بر این، اثرات این برداشت انبوه به سرعت احساس شد زیرا قیمت بیت کوین در روز جمعه، 15 مارس دچار سقوط قابل توجهی شد، بیت کوین بیش از 7 درصد سقوط کرد و یک روند نزولی در کل بازار ارزهای دیجیتال مشاهده شد. در این گزارش داغ PPI در روز پنجشنبه. ، کاهش سرعت گرفت.

علاوه بر این، طبق داده‌های Coinglass، در حال حاضر تنها ۱.۸۱ میلیون دلار بیت‌کوین در صرافی‌ها وجود دارد که نشان‌دهنده اهمیت شوک عرضه بیت‌کوین است، اما نکته مثبت این است که شبکه شاهد ظهور ۱۳ نهنگ جدید با ذخایر بود. بالای 1000 بوده است، از سوی دیگر کاهش قیمت بیت کوین امروز نیز ادامه یافت، قیمت بیت کوین به زیر سطح 65000 دلار سقوط کرد که نشان دهنده کاهش بیش از 13 درصدی نسبت به بالاترین قیمت خود در این هفته یعنی 73836 دلار است. در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین با 6.28 درصد کاهش به 64909.21 دلار در روز یکشنبه با ارزش بازار 1.27 میلیارد دلار رسید.

علاوه بر این، حجم معاملات 24 ساعته بیت کوین با 15.78 درصد کاهش به 51.16 میلیارد دلار رسید، اما علیرغم کاهش اخیر، سود یک ماهه بیت کوین بیش از 25 درصد است، آخرین تغییر نزولی نیز توسط نقدینگی های طولانی کاتالیز شده است، داده های Coinglass نشان می دهد که 145.34 دلار است. میلیون ها نقدینگی بیت کوین در 24 ساعت گذشته ثبت شد که از این تعداد 125.81 میلیون دلار نقدینگی موقعیت های خرید بود که می توانست بر کاهش اخیر قیمت بیت کوین تأثیر بگذارد، در حالی که معامله گران کوتاه مدت می توانستند نقدینگی کنند. روند نزولی

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا