اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های بیت کوین علیرغم 70 هزار دلار فروخته نمی شوند

با وجود اینکه قیمت بیت کوین برای اولین بار به بالای 70000 دلار رسید، آدرس های بیت کوین با حداقل 1000 بیت کوین دوباره در حال افزایش هستند.

آخرین داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که نهنگ‌های بیت‌کوین در روند صعودی فعلی که بیت‌کوین را به بالاترین سطح بالای ۷۰ هزار دلار رسانده عجله‌ای برای فروش ندارند.

با این حال، این هنوز کمتر از رکورد 2489 آدرس است که در فوریه 2021، زمانی که بیت کوین بالای 46000 دلار معامله می شد. قیمت ها برای افزایش بیشتر، نهنگ های بیت کوین به دلیل اندازه تراکنش ها مهم هستند. این می تواند به طور قابل توجهی بر قیمت تأثیر بگذارد.

جولیو مورنو، رئیس تحقیقات شرکت اطلاعاتی بلاک چین CryptoQuant نیز در پستی در 7 مارس به این رشد اشاره کرد. X Moreno نوشت که رشد ذخایر بیت کوین نهنگ ها سهموی است، شواهد دیگری مبنی بر اینکه نهنگ های بیت کوین عجله ای برای تخلیه ذخایر خود ندارند، از چندین معیار حجم بین نهنگ ها و صرافی ها ظاهر می شود، داده های گلاسنود نشان می دهد که انتقال از مبادلات به نهنگ ها نیز در این ماه به بالاترین حد خود رسیده است، در همین حال، حجم نقل و انتقالات از نهنگ ها به صرافی ها نسبت به دوره های قبلی بازارهای صعودی و کاهشی، افزایش متوسطی داشته است.

به طور کلی، این شاخص‌ها نشان می‌دهند که هجوم زیادی از سرمایه‌گذاران جدید به بیت‌کوین وجود دارد، و علی‌رغم اینکه قیمت بیت‌کوین در بالاترین حد خود قرار دارد، نشانه‌های کمی از کسب سود توسط سرمایه‌گذاران ثروتمند در سطح اصلی ETF‌های بیت‌کوین در ایالات متحده وجود دارد. ایالات متحده همچنان به افزایش تقاضا برای بیت کوین ادامه می دهد، به عنوان مثال، BlackRock iShares Bitcoin Trust (IBIT)، همانطور که توسط Cointelegraph، هدف بزرگ بعدی برای بیت کوین بر اساس ترکیبی از عوامل فنی گزارش شده، در 5 مارس بالاترین ورودی روزانه 788 میلیون دلاری خود را ثبت کرد. شاخص های زنجیره ای و بنیادی می تواند حدود 92500 دلار باشد. لازم به ذکر است که نمودارهای بیت کوین اخیراً یک شکل مثلثی شبیه به یک پرچم گاو نر چاپ کرده اند که به طور گسترده به عنوان یک الگوی ادامه صعودی در نظر گرفته می شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا