اخبار وب 3

هدف این پلتفرم توزیع بازی بلاک چین تغییر بازی Web3 است

بخش بازی های بلاک چین با نوآوری هایی در حال تحول است که هدف آن تغییر اقتصاد بازی و تجربه بازیکن است.

این صنعت با چالش ارزهای دیجیتال پراکنده در بازی های مختلف مواجه است. پلتفرم بلینک گلکسی Nexxyo Labs با ارائه یک اکوسیستم بازی یکپارچه با یک ارز واحد به این موضوع می پردازد.

صنعت بازی های بلاک چین به بخش بزرگی تبدیل شده است که پارادایم های بازی های سنتی را به چالش می کشد و گیمرها، کاربران ارزهای دیجیتال، توسعه دهندگان و نوآوران را جذب می کند. این بخش شاهد رشد تصاعدی بوده است و بیش از یک سوم کل فعالیت برنامه های غیرمتمرکز (DApp) و 1.1 میلیون کاربر فعال روزانه را به خود اختصاص داده است.

در قلب این تکامل، اکوسیستم بازی غیرمتمرکز نهفته است، که یک اقتصاد خودپایه است که در آن بازی‌های ویدیویی، دارایی‌های دیجیتال و جوامع بازیکن گرد هم می‌آیند تا تجربیات پویا ایجاد کنند. ویژگی‌های منحصربه‌فردی مانند توکن‌سازی دارایی‌های درون بازی، مدل‌های جامعه و حاکمیت را تسهیل می‌کنند و در عین حال بر امنیت، شفافیت و استقلال کاربر تأکید می‌کنند.

این تنوع سریع چالش‌هایی مانند تکه تکه شدن ارزهای دیجیتال در بین بازی‌ها را به همراه دارد که مانع از داشتن یک تجربه یکپارچه توسط بازیکنان می‌شود. همانطور که هر بازی ارز رمزنگاری شده خود را توسعه می دهد، بازیکنان اغلب در یک وب پیچیده حرکت می کنند

، یک پلتفرم توزیع بازی های بلاک چین، با هدف یکپارچه سازی اکوسیستم تحت یک دارایی رمزنگاری شده است. با ارائه یک اکوسیستم بازی یکپارچه که در آن ارز واحدی به نام Quadrant کهکشانی (GQ) یک اقتصاد را در بین بازی‌های متعدد ایجاد می‌کند، راه‌حلی نوآورانه برای تکه تکه شدن چشم‌انداز بازی‌های بلاک چین ارائه می‌کند.

ارائه ارز واحد برای بازی بلاک چین

بازیکنان می توانند با استفاده از توکن GQ بدون استفاده از چندین توکن در بازی های مختلف شرکت کنند. توکن GQ که قبلا در انحصار Outer Ring MMO بود، به عنوان ستون فقرات اقتصادی اکوسیستم بازی ساخته شده بر روی پلتفرم Blink Galaxy عمل می‌کند و تراکنش‌های درون بازی، خرید دارایی‌ها و پاداش‌ها را در همه بازی‌ها تسهیل می‌کند.

Blink Galaxy توسط Maniac Panda Games، یک استودیوی بازی سازی متمرکز بر وب 3 اروپایی و بخش بازی Nexxyo Labs ارائه شده است. این استودیو تلاش می‌کند تا تخصص حوزه‌های Web2 و Web3 را برای ایجاد تجربه‌های بازی با کیفیت غنی و ماهیت غوطه‌وری ترکیب کند.

لیست متنوعی از بازی های Web3

Maniac Panda Games یک شرکت‌کننده در Cointelegraph Accelerator است و شامل مجموعه‌ای تحت چتر Nexxyo Labs با عناوینی مانند Outer Ring MMO، Racerloop، Warlands و Underground Waifus است.

Outer Ring MMO یک بازی نقش‌آفرینی آنلاین (MMO) است که در یک دنیای علمی تخیلی بسیار دقیق اتفاق می‌افتد. Racerloop، یک بازی مسابقه‌ای آرکید با جاذبه صفر بر اساس دنیای حلقه بیرونی، سرعت را با شخصی‌سازی وسیله نقلیه و تسلط بر مسیر ترکیب می‌کند، در حالی که Warlands عرصه نبرد آنلاین چند نفره (MOBA) و مکانیک‌های نبرد رویال را در قالب مسابقه ارائه می‌کند.

Underground Waifus یک بازی با ورق معامله شده با مجموعه های منحصر به فرد توکن غیرقابل تعویض (NFT) است که سایبرپانک، مانگا و انیمه “waifus” را در آینده ای پسا آخرالزمانی گرد هم می آورد.

علاوه بر چهار بازی، Nexxyo Labs MMO Outer Rings را به نام Great Silver City Lands نیز تکمیل کرد. بازیکنان می‌توانند از Nexxyo's Transversal Marketplace برای تجارت یکپارچه دارایی‌ها و ارزها در عناوین مختلف ارائه شده توسط پلتفرم Blink Galaxy استفاده کنند، در حالی که از طریق سیستم ساخت Web3 سلاح‌ها و زره‌های NFT انحصاری می‌سازند.

Nexxyo Labs برنامه های بلندپروازانه ای برای آینده دارد که با انتشار مدار برنامه ریزی شده برای سه ماهه اول سال 2025 شروع می شود. این شرکت همچنین در حال توسعه سکوی پرتاب خود است که به عنوان سکوی پرشی برای بازی ها و پروژه های جدید در اکوسیستم Blink Galaxy عمل می کند.

تکامل اکوسیستم بازی Web3 گواهی بر پتانسیل و پویایی قابل توجه این بخش است. آینده بسیار امیدوار کننده خواهد بود و مشخصه آن سطح بالاتری از تمرکززدایی است. پلتفرم‌هایی که رویکردهای نوآورانه‌ای برای بازی ارائه می‌کنند، مانند گلکسی فلش، به بازیکنان کنترل و مالکیت بیشتری بر تجربیات بازی خود می‌دهند و در عین حال نوید عصر جدیدی از اقتصاد مبتنی بر بازیکن را می‌دهند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا