اخبار وب 3

هدف Orange Domains گسترش عملکرد سیستم نام بیت کوین است

هدف Orange Domains گسترش موارد استفاده از دامنه‌های BNS در عین ایجاد قابلیت همکاری بیشتر با دامنه‌های مبتنی بر DNS سنتی است.

Trust Machines، یک شرکت توسعه زیرساخت بیت کوین، راه اندازی یک نهاد جدید به نام دامنه های نارنجی را اعلام کرده است که هدف آن گسترش عملکرد سیستم نام بیت کوین (BNS) از طریق برنامه های غیرمتمرکز و اتصال بهتر سیستم نام دامنه (DNS) است. این است.

اینترنت مبتنی بر DNS امروزی هیچ ارتباط مستقیمی با بلاک چین های مدرن ندارد. بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی در 4 مارس که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، هدف دامنه های نارنجی ایجاد ارتباط بیشتر با اتصال آدرس های DNS سنتی به طور مستقیم به آدرس های BNS مبتنی بر بیت کوین است.

دامنه‌های جدید Web3 به‌عنوان یک توکن غیرقابل جایگزین عمل می‌کنند، کلیدهای دامنه‌های خود را در اختیار کاربران قرار می‌دهند، به آنها اجازه می‌دهد تا وب‌سایت‌ها، ارسال ایمیل، ایجاد قراردادهای هوشمند یا مدیریت امور مالی از دامنه مبتنی بر بلاک چین را انجام دهند.

راه اندازی تقریبا یک هفته پس از آن اعلام شد که بیت کوین در 28 فوریه برای اولین بار در بیش از دو سال به 60000 دلار رسید، پس از اوج خود در نوامبر 2021.

Orange Domains (Orange Domains) با مشارکت شرکت خدمات اینترنتی Tucows و Hiro، یک شرکت سازنده ابزار متمرکز است و برای آوردن Web3 به بیت کوین راه اندازی شده است. Trust Machines قبلا ۱۵۰ میلیون دلار بودجه برای ساخت بزرگترین اکوسیستم اپلیکیشن بیت کوین جمع آوری کرده بود.

گسترش عملکرد سیستم نام بیت کوین هدف دامنه های نارنجی است

به گفته دیو وروش، مدیرعامل ، نهاد جدید یک استاندارد صنعتی مهم برای نام ها و هویت های دامنه Web3 تعیین می کند. واروش در این پیام نوشت:

Tucows به عنوان یک پیشگام در صنعت دامنه با 30 سال تجربه، موقعیت خوبی برای حمایت از این سرمایه گذاری دارد. ما زیرساخت‌های DNS، کانال‌های توزیع حیاتی و تخصص حیاتی صنعت را ارائه می‌کنیم که به دامنه‌های نارنجی کمک می‌کند به تجربه اینترنت سنتی کاربران روزمره متصل شوند.

Orange Domains با هدف گسترش عملکرد فضای نام BNS ساخته شده بر روی Stacks، یکی از شبکه‌های پیشرو لایه 2 بیت کوین با قابلیت قرارداد هوشمند است. کاربران اکنون می توانند هویت Web3 را در BNS خریداری کرده و مستقیماً در شبکه بیت کوین ثبت نام کنند.

مطابق با ، مدیر عامل Orange Domains، Orange Domains یک پارادایم جدید برای هویت دیجیتال Web3 ایجاد خواهد کرد. او نوشت:

BNS با بیش از 312000 هویت دیجیتالی که از زمان راه اندازی آن به صورت ارگانیک ثبت شده است در جامعه رمزنگاری رشد کرده است. Orange Domains یک بازیگر اصلی در گسترش اقتصاد اپلیکیشن های جدید بیت کوین خواهد بود و ارزش بیشتری به اکوسیستم بیت کوین و وب 3 می افزاید.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا