اخبار وب 3

همانطور که بایننس راه اندازی آینده را اعلام می کند، نخست وزیر ژاپن برنامه های Web3 را مجدداً تأیید می کند

فومیو کیشیدا در یک سخنرانی کلیدی در کنفرانس WebX در ژاپن، برنامه های Web3 را “شکل جدیدی از سرمایه داری” توصیف کرد.
فومیو کیشیدا، نخست وزیر ژاپن، بر تعهد این کشور به تقویت و برجسته کردن پتانسیل خود برای تغییر اینترنت و ایجاد تغییرات اجتماعی تاکید کرد.
همانطور که اولین بار توسط رسانه های محلی گزارش شد، کیشیدا این نظرات را در طی یک سخنرانی اصلی در اولین روز کنفرانس WebX در توکیو، ژاپن بیان کرد. در همان روز، Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس اعلام کرد که صرافی ارزهای دیجیتال خدمات خود را در یک پلتفرم جدید ژاپنی در آگوست 2023 راه اندازی خواهد کرد. از 25 ژانویه 2023:

فومیو کیشیدا، نخست وزیر ژاپن در #webx سخنرانی می کند
وب 3 بخشی از شکل جدیدی از سرمایه داری است.

کیشیدا بر پتانسیل Web3 برای هدایت نوآوری در صنایع تاکید کرد و بر نقش رویداد در جذب بازیگران صنعت ژاپن برای همکاری تاکید کرد:

امیدوارم صنعت Web3 دوباره توجه و سرزندگی خود را به دست آورد و پروژه های مختلف جدیدی متولد شود.

مدیر اجرایی بنیاد EOS، ایو لا رز، سخنرانی کیشیدا را از میان جمعیت تماشا کرد. او در توییتی نوشت که سخنان نخست وزیر منعکس کننده نگرش استقبال از وب 3 است که در آسیا در حال رشد است:

در اینجا در @WebX_Asia و @JPN_PMO فومیو کیشیدا اخیراً بیان کرد که Web3 “شکل جدیدی از سرمایه داری است”.
در حالی که غرب با شرکت های بلاک چین دشمنی دارد، آسیا با آغوش باز از ما استقبال می کند.
در آسیا، آینده برای ارزهای دیجیتال روشن است. “

کیشیدا در ادامه وب 3 را “شکل جدیدی از سرمایه داری” توصیف کرد و از پتانسیل جنبش برای تحریک رشد با “حل مشکلات اجتماعی” استقبال کرد.
در سخنرانی افتتاحیه کویچی هاگیودا، رئیس شورای تحقیقات سیاست حزب لیبرال دموکرات ژاپن، تلاش های ژاپن برای ایجاد یک چارچوب قانونی قوی با هدف حمایت از سرمایه گذاران، که اساس سیاست های تبلیغاتی Web3 را تشکیل می دهد، تشریح کرد.
هاگیودا همچنین پروژه هایی مانند Start Next Innovator را به عنوان کلید رشد تجارت Web3 ژاپن برجسته کرد. پروژه ای توسط وزارت اقتصاد، تجارت و صنعت ژاپن، 1000 کارآفرین و دانش آموز را طی یک کمپین پنج ساله برای ترویج آن به سیلیکون ولی اعزام می کند.

بایننس اعلام کرده است که از آگوست به بعد خدمات خود را به کاربران ارزهای دیجیتال ژاپنی ارائه خواهد کرد. این شرکت پلت فرم مبادلات محلی را در نوامبر 2022 خریداری کرد.
همانطور که توسط صرافی اشاره شد، خرید 100 درصدی ارائه دهنده خدمات صرافی رمزنگاری شده در فهرست ژاپن، راه را برای ورود مجدد بایننس به کشور هموار کرد.
مدیر عامل بایننس CZ همچنین در وب ایکس حضور مجازی داشت و در سخنرانی اصلی خود رویکرد نوآورانه ژاپن در این بخش را ستود و این کشور را پیشرو خواند.
مدیر عامل بایننس به تجربه خود از زندگی در ژاپن در سال های اولیه فعالیت خود به عنوان یک توسعه دهنده اشاره کرد و در عین حال بر مرزهای مشخص این کشور برای بخشی که بیش از نیم دهه وجود داشته است، تأکید کرد:

ژاپن از سال 2017 با مقررات صرافی‌های کریپتو و مبادلات رمزنگاری و اخیراً در سال جاری با چارچوب فهرست‌بندی ارزهای دیجیتال و تصویب مقررات استیبل کوین شفاف بوده است.»

در ژوئن 2023، ما شاهد عناوین زیادی در مورد ژاپن و بخش برنامه های Web3 بودیم. آژانس ملی مالیات قوانینی را اصلاح کرده است که صادرکنندگان توکن در کشور را از پرداخت مالیات شرکتی بر سود ارزهای دیجیتالی محقق نشده معاف می کند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا