اخبار ارز دیجیتال

هند میزبان 8 میلیون سند دولتی در 5 بلاک چین است

هند در درجه اول از سه پلتفرم بلاک چین برای توسعه محصول استفاده می کند، Hyperledger Fabric، Hyperledger Sawtooth و Ethereum.

نزدیک به هشت میلیون سند قابل تأیید صادر شده توسط دولت در حال حاضر بر روی پنج بلاک چین که توسط مرکز ملی انفورماتیک هند (NIC) که زیر نظر وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات هند (MeitY) کار می کند، میزبانی می شود. کندی وب سایت جدیدی راه اندازی کرد که ابتکارات مختلف بلاک چین را نشان می دهد. بر اساس اطلاعات ارائه شده، 7.93 میلیون سند شامل، اما نه محدود به آموزش، اموال، تجهیزات قضایی و دارویی در حال حاضر در بلاک چین هستند. چین میزبان است.

هند عمدتا از سه پلتفرم بلاک چین برای توسعه محصول استفاده می کند، Hyperledger Fabric، Hyperledger Sawtooth و Ethereum. ایالت ها و سه بخش دولتی، که شامل هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSC)، وزارت امور مصرف کنندگان و وزارت دادگستری است، بخش هایی که فناوری بلاک چین را برای ارائه خدمات تأیید پذیرفته اند. آنها یک سیستم مدیریت زنجیره تامین را برای مالکیت دارایی فعال کرده اند. ، گواهی تولد و فوت، دارو و گواهی تحصیل.

هند همچنین در حال کار بر روی بلاک چین های اثبات مفهوم برای اسناد زمین، بانک خون، مالیات کالا و خدمات (GST) و سیستم توزیع عمومی (PDS) است. سال گذشته، هندوستان پترولیوم، یکی از بزرگترین شرکت های نفت و گاز در هند با شرکت نرم‌افزار بلاک چین Zupple Labs برای ادغام فناوری اعتبارسنجی دیجیتال مبتنی بر بلاک چین در سیستم سفارش خرید خود شریک شد، انگیزه هند در پشت پیاده‌سازی بلاک چین مبارزه با مشکل طولانی مدت این کشور با جعل اسناد است. و گواهی های تغییرناپذیر که نمی توانند توسط بازیگران بد تغییر یا سوء استفاده کنند.

علیرغم عدم تمایل هند به مشروعیت بخشیدن به ارزهای دیجیتال، هند به طور کلی از فناوری بلاک چین استقبال کرده است و بسیاری از دولت های ایالتی و محلی به پذیرش بلاک چین در این کشور کمک می کنند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا