اخبار ارز دیجیتال

هوش مصنوعی چگونه می تواند به رسیدن بیت کوین به 100000 دلار کمک کند؟ ChatGPT پاسخ می دهد

چت JPT در پاسخ به سوالی گفت که هوش مصنوعی به دلیل تاثیرات آن بر تحلیل بازار، استراتژی های معاملاتی و توسعه فناوری بلاک چین می تواند در افزایش قیمت بیت کوین نقش داشته باشد.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از کوین تلگراف، طبق GPT-4، آخرین نسخه چت ربات هوش مصنوعی ChatGPT، هوش مصنوعی (AI) می تواند نقش مثبتی در سناریویی ایفا کند که قیمت بیت کوین در سال 2024 به 100000 دلار برسد.

نظر ChatGPT در مورد احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به 100000 دلار
نظر ChatGPT در مورد احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به 100 هزار دلار

در 1 ژانویه، از این چت ربات هوش مصنوعی پرسیده شد که آیا قیمت بیت کوین می تواند امسال به 100000 دلار برسد و اگر چنین است، هوش مصنوعی چگونه می تواند در تحقق آن نقش داشته باشد. به گفته ChatGPT، اگر شرایط مساعد باشد، «از لحاظ نظری ممکن است» قیمت بیت‌کوین در سال 2024 به 100000 دلار برسد.

پس از این گفتگو، ChatGPT به طور کلی مجموعه ای از عوامل را ارائه کرد که می تواند در موفقیت چنین سناریویی نقش داشته باشد. از جمله این عوامل می توان به تحولات نظارتی مثبت، استقبال رو به رشد بیت کوین در سطح خرده فروشی و نهادی و کاهش ارزش پول یا تورم اشاره کرد.

نظرات ChatGPT در مورد تایید نقدی بیت کوین ETFنظرات ChatGPT در مورد تایید نقدی بیت کوین ETF
نظرات ChatGPT در مورد تایید نقدی بیت کوین ETF

همچنین، طبق گفته ChatGPT، تصویب صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) می تواند تأثیر مثبتی بر قیمت آن داشته باشد، زیرا دسترسی و نقدینگی بیشتری به دارایی می دهد. در همین حال، تصویب ETF بیت کوین می تواند سرمایه گذاران نهادی را برای ورود به بازار ترغیب کند، زیرا می تواند به عنوان نشانه ای از پذیرش نظارتی BTC تلقی شود.

سپس از ChatGPT پرسیدیم که چگونه هوش مصنوعی می تواند به بازار کمک کند تا قیمت بیت کوین را در سال 2024 به 100000 دلار برساند. این ربات چت توضیح می دهد که هوش مصنوعی از طریق تأثیر آن بر تجزیه و تحلیل بازار، استراتژی های معاملاتی و پیشرفت های نوآورانه گسترده در بلاک چین، نقش مهمی در این امر ایفا می کند.

ChatGPT توضیح می‌دهد که الگوریتم‌های هوش مصنوعی می‌توانند مقادیر زیادی از داده‌های بازار را پردازش کرده و روندها و الگوهایی را که ممکن است تحلیلگران از دست بدهند، شناسایی کنند. ChatGPT می گوید ربات های معاملاتی مبتنی بر هوش مصنوعی می توانند معاملات را در زمان های بهینه بسته به شرایط بازار انجام دهند. هوش مصنوعی همچنین اشاره کرد که ربات‌ها می‌توانند در این بازار پویا بسیار سریع‌تر از انسان‌ها واکنش نشان دهند.

به گفته ChatGPT، در حالی که استفاده از هوش مصنوعی در تجارت مزایایی دارد، خطرات قابل توجهی مانند هک و حملات سایبری نیز به همراه دارد. در سال 2022، یک ربات معامله گر از طریق معاملات آربیتراژ خود یک میلیون دلار سود به دست آورد، اما یک هکر موفق شد ربات را فریب دهد تا با تأیید تراکنش مخرب، تمام سرمایه خود را تخلیه کند.

منبع

cointelegraph.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا