اخبار ارز دیجیتال

هیپ بازی جدید تلگرام; آیا NatCoin ارزشی دارد؟

رابط کاربری بازی کلیکی Notcoin (Notcoin) در یک مینی اپلیکیشن تلگرام منتشر شده است. بیانیه بنیاد TON که ارزش فعلی Natcoin را نشان می دهد. اما احتمال انتشار آن در آینده وجود دارد.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از Decrypt; رابط کلیک کنید و دریافت کنید (کلیک کنید و ادعا کنید) Natcoin هفته گذشته برای عموم منتشر شد. این بازی توسط بنیاد تن طراحی و در اپلیکیشن پیام رسان تلگرام منتشر شده است. برای این کار کاربران باید اپلیکیشن تلگرام مینی را نصب کرده و روی آیکون های آن کلیک کنند. این آیکون ها Notcoin نامیده می شوند.

اما آنچه مهم است ماهیت NatCoin است. این آیکون ها میم هایی هستند که در حال حاضر ارزش و بازاری ندارند. در واقع تبدیل آنها به یک ارز دیجیتال با ماهیت memecoin. این هنوز یک ایده است. این میم ممکن است در آینده در Ton Blockchain منتشر شود. اما اکنون بیشتر شبیه a یک ابزار بازاریابی ای. نات کوین هم غیر قابل بازیابی F. بنابراین، نامیدن این بازی کلیکر یک بازی ماینینگ اشتباه است.

با شروع این بازی تلگرام پیام خودکار زیر را برای کاربر ارسال می کند:

“هیچ کس نمی داند NatCoin چه زمانی ضرب می شود؟” و حتی در این صورت، آیا ارزش پیدا می کند یا خیر؟

اما بیانیه ای از بنیاد تن، سوال ماهیت Natcoin را کمی مبهم تر کرد. این بیانیه ابتدا بیان می کند که NatCoin به زودی یک دارایی دیجیتال بر اساس بلاک چین شما تولید خواهد کرد. اما همچنین بیان می کند که هنوز توکنی به نام NatCoin وجود ندارد و این نمادها در حال حاضر ارزش بازاری ندارند. این میم به عنوان یک دارایی مجازی درون بازی در اکوسیستم تلگرام وب 3 معرفی شده است و عملکرد ارز دیجیتال را ندارد.

لازم به ذکر است کاغذ سفید 9 صفحه ای Knotcoin در حال حاضر کاملاً خالی است! از گفته های پیچیده و متناقض تن، نمی توان دقیقاً ماهیت Natcoin را درک کرد. اما حداقل می توانیم نتیجه بگیریم که این میم هنوز یک ارز دیجیتال نیست. اما ممکن است برنامه هایی برای ضرب و توزیع در آینده وجود داشته باشد.

بر اساس گزارش بنیاد تن، تا کنون بیش از 1.2 تریلیون نات کوین جمع آوری شده است. آنها می توانند این دارایی را در خود بازی خرج کنند تا تعداد بیشتری از همان میم را جمع آوری کنند.

بیانیه دیگری از Ton نشان می دهد که Open Builders شرکتی است که در پشت این کوین میم احتمالی قرار دارد. این شرکت یکی از سرمایه گذاران اصلی در اکوسیستم تن و سکوی پرتاب آن Tonstarter است. نماینده Nat Coin به Decrypt گفت که تیم Open Builders هنوز آماده ارائه جزئیات بیشتر در مورد توزیع این دارایی نیست. این شرکت 10 عضو دارد و مدیر آن ساشا پلوتوینوف، مدیرعامل Tonstarter است.

همانطور که می دانید تیم تلگرام بنیانگذار اصلی بلاک چین و ارز دیجیتال TON در سال 2020 این پروژه را رها کرد اما اکنون پروژه بازی NatCoin بر روی این پلتفرم پیاده سازی شده است. بنیاد تن در پست وبلاگ خود تعداد گیمرهای این بازی را بیش از چهار میلیون نفر و تیم NatCoin این رقم را بیش از پنج میلیون عنوان کرده است. همانند بسیاری از بازی‌های بلاک چین، تمایز بین تعداد گیمرهای واقعی در این بازی و ربات‌های بالقوه آن دشوار است.

منبع

decrypt.co

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا